قیمت دلار با وجود اینکه طی روز های گذشته یک روند کاهشی را تجربه کرده است،اما نتوانسته از کانال ۲۷ هزار تومان پایین تر بیاید. با این وجود آیا دلار می تواند بار دیگر تا ۲۴ هزار تومان کاهش پیدا کند؟ برای افزایشی‌های دلار در شرایط کنونی نقطه ۲۷۸۰۰ اهمیت زیادی داردکه در صورت شکست […]

قیمت دلار با وجود اینکه طی روز های گذشته یک روند کاهشی را تجربه کرده است،اما نتوانسته از کانال ۲۷ هزار تومان پایین تر بیاید. با این وجود آیا دلار می تواند بار دیگر تا ۲۴ هزار تومان کاهش پیدا کند؟

برای افزایشی‌های دلار در شرایط کنونی نقطه ۲۷۸۰۰ اهمیت زیادی داردکه در صورت شکست این نقطه، خریداران بیشتری وارد بازار می شوند و دلار را بسوی کانال ۲۸ سوق می دهند.

دلار یک بار در همین هفته گذشته توانست از محدوده یاد شده عبور کند و به سمت محدوده ۲۸۳۰۰ حرکت کند، لذا دلار برای افزایشی شدن باید از محدوده ۲۷۲۰۰ عبور کند.

کاهشی های دلار به دنبال محدوده ۲۶۵۰۰ می گردند که با شکست محدوده یاد شده، فروش‌ها به اندازه‌ای زیاد خواهد شد که دلار بسوی کانال ۲۵ و ۲۴ حرکت خواهد کرد.

دلار

دلار

با اینکه ایران می گوید مذاکرات از آذر ماه آغاز خواهد شد ولی با فشار دیروز آلمان و فرانسه بنظر میرسد روند مذاکرات زودتر از آن آغاز گردد. از طرفی در صورتی که درهم به محدوده ۷۲۰۰ سقوط کند، احتمال افت دلار به کانال ۲۶ وجود دارد.

با اونس ۱۸۱۵ و دلار کانال ۲۷۲۰۰ یعنی اینکه سکه وارد کانال ۱۲ شده ولی حباب مثبت آن در کانال ۳۰۰ هزار تومانی تقویت خواهد شد.

طلای ۱۸ عیار نیز با عدد ۱۱۴۰ بعنوان سطح خرید و ۱۱۶۰ تا ۱۱۷۰ برای پوشش نوسان احتمالی به عنوان اعداد فروش لحاظ خواهند شد. سکه برای افزایشی شدن باید به بالای کانال ۱۲۲۰۰ و برای کاهشی شدن نیز باید به زیر محدوده ۱۱۸۰۰ برود.

سکه

سکه

گزارش روزانه قیمت ها نسبت به ساعت ۱۲ روز گذشته

عنوان قیمت امروز قیمت روز گذشته
اونس طلا ۱۸۱۵ دلار ۱۸۱۳ دلار
مثقال طلا ۵,۰۲۶,۰۰۰ تومان ۵,۰۲۶,۰۰۰ تومان
سکه امام ۱۲,۰۲۵,۰۰۰ تومان ۱۱,۹۷۰,۰۰۰ تومان
سکه بهار ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۱۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
نیم سکه ۶,۱۰۰,۰۰۰ تومان ۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ربع سکه ۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان ۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان
دلار ۲۷,۲۵۰ تومان ۲۷,۲۸۰ تومان
یورو ۳۱,۹۰۰ تومان ۳۲,۰۰۰ تومان

  • منبع خبر : طلا