جادارد سپاس ویژه ای داشته باشیم از بزرگواران گرامی و عزیزی که بسیار پرتلاش و خستگی ناپذیر در آزمایشگاه ویروس شناسی برای مردم استان بوشهر با جان و دل بزرگ خود خالصانه خدمت می کنند . آقای دکتر طاهرخانی و سرکار خانم دکتر فرشادپور زوج فعالی هستند که در آزمایشگاه تشخیص بیماری کرونا با ایثار […]

جادارد سپاس ویژه ای داشته باشیم از بزرگواران گرامی و عزیزی که بسیار پرتلاش و خستگی ناپذیر در آزمایشگاه ویروس شناسی برای مردم استان بوشهر با جان و دل بزرگ خود خالصانه خدمت می کنند .

آقای دکتر طاهرخانی و سرکار خانم دکتر فرشادپور زوج فعالی هستند که در آزمایشگاه تشخیص بیماری کرونا با ایثار و فداکاری کمر همت بسته اند تا در اسرع وقت جواب آزمایش تست ها را مهیا و تحویل دهند.

درودها نثارتان باد ای شیفتگان خدمت ، عاشقان وطن ، خدمتگزاران مردم ، دلسوزان جامعه پزشکی و انسان های بزرگ و بامنشی که نامتان در تاریخ ثبت و جاودانه نمودید و نیک نام گردیدید.

در آخر باز لازم است که به تمامی پزشکان ، (طب اورژانس ، عفونی ، متخصصان بیهوشی و … ) ، پرستاران ، نیروهای خدماتی ، رادیو لوژی و آزمایشگاهی در مراکزدرمانی کشور ، بخصوص کارکنان عزیز بیمارستان خلیج فارس بوشهر و جناب دکتر کشمیری رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، یک خسته نباشید جانانه عرض نمود و سپاسگزار زحماتشان بود.

  • منبع خبر : نصیر بوشهر