به گزارش نصیر بوشهر-داوود بحرینی: وضعیت اسفبار فاضلاب و آب های سطحی رها شده ی یکی از خیابان های تنگک ۱ بوشهر مدت هاست با بی توجهی مسئولان خدمات شهری و شبکه بهداشت بوشهر روبرو شده است؛ و باعث به خطر افتادن سلامت اهالی این محل گردیده است. یکی از اهالی کوچه بوشهر توسکا واقع […]

به گزارش نصیر بوشهر-داوود بحرینی: وضعیت اسفبار فاضلاب و آب های سطحی رها شده ی یکی از خیابان های تنگک ۱ بوشهر مدت هاست با بی توجهی مسئولان خدمات شهری و شبکه بهداشت بوشهر روبرو شده است؛ و باعث به خطر افتادن سلامت اهالی این محل گردیده است.

یکی از اهالی کوچه بوشهر توسکا واقع در تنگک ۱ بوشهر در گفتگو با نصیر بوشهر اظهار کرد:افراد ساکن در این کوچه مدت هاست به دلیل خرابی سنگ جدول ، گودال های متعدد و زیر ساخت غیر استاندارد آسفالت با جمع شدن آب فاضلاب منازل در این کوچه مواجه هستند؛لذا با توجه به بحران کرونا خواستار ورود شبکه بهداشت بوشهر و معاونت عمرانی استانداری بوشهر به این مسئله مهم هستیم.

یکی از جوانان ساکن کوچه بوشهر توسکا بیان کرد:اعضای شورای شهر در سال پایانی سعی کنند حداقل گره های کوچک مردم را باز کنند و همان طور که خود را از جنس مردم میدانند با حضور خود وضعیت این محل را در دستور کار قرار دهند.

یکی دیگر از اهالی ضمن تشکر از تلاش های اصحاب رسانه عنوان کرد:بی توجهی شهرداری بوشهر و مسئولان از فرماندار بوشهر تا اعضای شورای شهر باعث شده است این کوچه به لجن زار بسیار آلوده ای برای اهالی و عموم عابران تبدیل شود ؛ و شاهد تجمع حیوانات و حشرات آزار دهنده باشیم.

اهالی بوشهر توسکا مدت هاست بر اساس مکاتبه های صورت گرفته ، مطرح کردن مشکل خود با مسئولان مربوطه و حضور کارشناسان در محل خواستار حل این معضل شده اند ،
اما تا به امروز هیج یک از نهادی های خدمات شهری و بهداشتی به این مطالبه مهم مردم واکنش نشان نداده اند.

حال باید منتظر ماند و دید آیا این مطالبه مورد بررسی قرار خواهد گرفت یا در آینده شاهد به خطر افتادن سلامت اهالی محل باشیم.

  • منبع خبر : نصیر بوشهر