‎رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص کمک مجموعه نفت به این مجموعه به ایسنا توضیحاتی ارائه داد. ‎سعید کشمیری در گفت وگو با ایسنا عنوان کرد: شورای راهبردی پتروشیمی ها به درخواست کمک اتاق بازرگانی که با نامه ای با امضای مشترک من و آقای گزدرازی -رئیس اتاق بازرگانی- مبنی بر درخواست کمک به […]

‎رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص کمک مجموعه نفت به این مجموعه به ایسنا توضیحاتی ارائه داد.
‎سعید کشمیری در گفت وگو با ایسنا عنوان کرد: شورای راهبردی پتروشیمی ها به درخواست کمک اتاق بازرگانی که با نامه ای با امضای مشترک من و آقای گزدرازی -رئیس اتاق بازرگانی- مبنی بر درخواست کمک به بیمارستان ها ارسال شده بود مبلغ ۵ میلیارد تومان به حساب مشترک متعلق به اتاق بازرگانی فرستادند و این مبلغ حالا موجود است و این کمک از طرف آنها به دانشگاه صورت گرفته است.
‎وی افزود: منتها طی نامه دیگری به شورای راهبردی پتروشیمی ها قرار شده بین ۳ تا ۴ میلیارد دیگر به حساب هدایای دانشگاه علوم پزشکی واریز کنند که هنوز انجام نشده ولی قطعا پرداخت خواهد شد.
‎این مسئول توضیح داد: مبلغی که پرداخت شده بسته به نظر دانشگاه برای مبارزه با کرونا هزینه خواهد شد، ما اولویت هایمان را اعلام می کنیم و خریداری می شود. تا الان هم برای ما ۲۲ دستگاه کمک تنفسی و چندین صد لیتر مایع ضدعفونی و تب سنج دیجیتال و تعداد زیادی ماسک N95 -که در دسترس ما نبود- و لباس محافظتی خریداری کرده اند.
پیش از این مدیرعامل منطقه ویژه پارس بعنوان فرمانده ارشد شرایط اضطرار پایتخت انرژی کشور از مشارکت ٣٠٠ میلیاردی نقدی و غیر نقدی صنعت نفت در مبارزه با ویروس کرونا در سطح منطقه خبر داده بود.در مصاحبه سیدپیروز موسوی به پرداخت نقدی یکصد میلیارد ریالی به استان و هزینه کرد ٢٠٠ میلیارد ریالی بصورت غیر نقدی در سطح شرکتها و محیط پیرامونی در مبارزه با ویروس کرونا ( ضدعفونی تاسیسات ، فرودگاه، شرکتها و …) اشاره کرده بود که مدتها بحث کمک نقدی نفت مورد بحث بود که با این مصاحبه رییس علوم پزشکی مشخص شده آنچه که مدیران نفتی از کمک نفتی گفته بودند حقیقت داشته است./ایسنا

  • منبع خبر : ایسنا