قبل انتخابات شورای شهر بعضی کت و شلواری های امروز شورای شهر بوشهر خود را به در و دیوار می زدند تا ذهن هواداران و پیشکسوتان ایران جوان را عوض کنند برای یک تک رای دست به همه کارمی زدند ! امروز همان ها چون کبگ سرشان را زیر برف کرده اند و بی خیال […]

قبل انتخابات شورای شهر بعضی کت و شلواری های امروز شورای شهر بوشهر
خود را به در و دیوار می زدند تا ذهن هواداران و پیشکسوتان ایران جوان را عوض کنند برای یک تک رای دست به همه کارمی زدند ! امروز همان ها چون کبگ سرشان را زیر برف کرده اند و بی خیال قول و وعده های خود شده اند!
در اسفند ماه ٩٧ بودجه ای معادل ٧٠٠ میلیون برای ایران جوان در فصل ٩٩-٩٨مصوب شد
بعد از انجام کارهای قانونی در کمیته انطباق فرمانداری مصوبه باید عملی میشد ولی چند ماه شورای شهر، هیات مدیره ای که همه از موسپیدان فوتبال بوشهر هستند را امروز و فردا کرد و پشت درب های اتاق خود معطل کرد بعد هم کلیپ دادند که برید از شهردار بگیرید
حالا شهردار هم خودش زده کوچه علی چپ!!! که پول نداریم بذارید پول بیاد!!!!
هر دو باهم دست به یکی کرده اند
شورای فعلی که خودشان ورزشی می دانند به انگار بویی از ورزش نبردند !
حالا که غیر کارشناسانه به حوزه ورزش ورود کرده اید و آبروی فوتبال استان را در سطح کشور برده اید !نگذارید ایران جوان جان گرفته هم از صدر جدول کنده شود و مسیر سقوط در دست گیرد !
الوعده وفا جناب شهردار الوعده وفا جناب دهدار…
ایران جوان نماد و اصالت فوتبال بوشهر هم فرزند خود بدانید از همان پولی که مصوب کرده اید در اسرع وقت به این باشگاه مظلوم تزریق کنید نه بصورت قطره چکانی بلکه بصورت عادلانه به این باشگاه کمک کنید.
بازیکنان این تیم در حال جدا شدن هستند، پنجره نقل و انتقالات هم بسته شده و باید با بازیکنان سابق تسویه کنند تا بتوانند بازیکن جذب نمایند لذا الان توپ در زمین شما شهرداری چیها و اعضای شورا است پس مساعدت نمایید تا در تواریخ از شما به نیکی یاد شود..

  • منبع خبر : نصیر بوشهر