محمد کشتی آرای نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت : در حال حاضر اونس جهانی ۱۸۰۳ دلار می باشد که نسبت به شنبه هفته گذشته ۲۵ دلار کاهش یافته است و در مقابل قیمت دلار در طول هفته ۶۴۰ تومان افزایش داشته است علیرغم اینکه این دو عامل همدیگر را پوشش دادند اما […]

محمد کشتی آرای نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت : در حال حاضر اونس جهانی ۱۸۰۳ دلار می باشد که نسبت به شنبه هفته گذشته ۲۵ دلار کاهش یافته است و در مقابل قیمت دلار در طول هفته ۶۴۰ تومان افزایش داشته است علیرغم اینکه این دو عامل همدیگر را پوشش دادند اما در مجموع افزایش قیمت طلا و سکه را رقم زد.

وی خاطر نشان ساخت به دلیل رکود و کاهش شدید داد و ستدها قیمت سکه طرح قدیم و طرح جدید و قیمت طلا با افزایش روبه رو شد در حالیکه قیمت ربع سکه و نیم سکه و سکه های گرمی در حال تخلیه حباب هستند و قیمت آنها تغییری نکرد.

وی حباب سکه را در حال حاضر ۵۷۰ هزار تومان اعلام کرد و بیان کرد به طور متوسط حباب سکه با ۳۰ هزار تومان کاهش هفتگی روبه رو شد.

کشتی آرای پیش بینی کرد: قیمت طلا و سکه برای هفته آینده اگر همین روند ادامه داشته باشد قیمتها در همین وضعیت و با نوسان جزیی داد و ستد خواهد شد.

قیمت روز طلا

قیمت روز طلا

قیمت طلا و سکه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ و تغییرات هفتگی

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:قیمت سکه طرح قدیم با ۱۵۰ هزار تومان افزایش امروز به ۱۱میلیون و ۶۵۰ هزار تومان رسید.

قیمت سکه طرح جدید با ۱۱۰هزار تومان افزایش به ۱۲میلیون و ۱۶۰ هزار تومان رسید.

نیم سکه بدون تغییر به ۶ میلیون ۱۵۰ هزار تومان رسید.

همچنین ربع سکه بدون تغییر هفتگی به ۳ میلیون ۷۵۰ هزار تومان رسید.

سکه های یک گرمی بانک مرکزی بدون تغییر ۲۳۰۰۰۰۰هزار تومان در آخرین معاملات داد و ستد شد.

قیمت یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با ۱۵ هزار تومان افزایش به ۱میلیون و ۱۸۰ هزار تومان تغییر یافت.

وی هر مثقال طلای آبشده با ۶۵ هزار تومان افزایش پنج میلیون و ۱۱۱ هزار تومان اعلام کرد.

  • منبع خبر : طلا