علی لاریجانی ظاهرا در نظر دارد به تدریج وارد گود شود. او دانش آموخته فلسفه است و به‌خوبی‌ می‌تواند منظور خود را به مخاطب القا کند. سخنرانی اخیر او در نیمه اردیبهشت رنگ وبوی انتقادی داشت. 🔹لاریجانی ۱۰ اردیبهشت در همایش «شهید مطهری و امتداد اجتماعی حکمت و فلسفه‌ اسلامی» اظهار کرد: از مغالطاتی که […]

علی لاریجانی ظاهرا در نظر دارد به تدریج وارد گود شود. او دانش آموخته فلسفه است و به‌خوبی‌ می‌تواند منظور خود را به مخاطب القا کند. سخنرانی اخیر او در نیمه اردیبهشت رنگ وبوی انتقادی داشت.

🔹لاریجانی ۱۰ اردیبهشت در همایش «شهید مطهری و امتداد اجتماعی حکمت و فلسفه‌ اسلامی» اظهار کرد: از مغالطاتی که در سال‌های اخیر به کرار رخ داده است این است که گفته می‌شود انقلاب برای مادیات نبوده است.

🔹سیدحسین نقوی نماینده سابق مجلس هم حضور لاریجانی درانتخابات مجلس دوازدهم را رد نکرد و گفت: آقای علی لاریجانی و جریان همسو با او اعم از برخی اصلاح‌طلبان و برخی اصولگرایان می‌توانند یک جریان قابل رقابت تشکیل دهند. آقای لاریجانی بعد از انتخابات ریاست جمهوری مواضع قوی و اصولی را اتخاذ کرد و در عرصه سیاسی نیز فعال است. تقریبا در بین عامه مردم نیز نوعی بازگشت به آقای لاریجانی را شاهد هستیم. مردم آقای لاریجانی را فردی منطقی و توانمند می‌شناسند که می‌تواند منشأ تحولاتی در کشور باشد.

  • منبع خبر : عصر فوری