نصیربوشهر – حمید عشایری: با گذشت نزدیک به چهار ماه از شروع بکار شورای شهر جدید علیرغم انتخاب شهردار توسط اعضاء به دلیل حواشی قبل و بعد از آن شهرداری گناوه به صورت سرپرستی اداره میشود. این درحالی است که امسال در ایام نوروز بنا به مشاهدات اخیر ، بندر گناوه شاهد سیل عظیمی از […]

نصیربوشهر – حمید عشایری:

با گذشت نزدیک به چهار ماه از شروع بکار شورای شهر جدید علیرغم انتخاب شهردار توسط اعضاء به دلیل حواشی قبل و بعد از آن شهرداری گناوه به صورت سرپرستی اداره میشود.
این درحالی است که امسال در ایام نوروز بنا به مشاهدات اخیر ، بندر گناوه شاهد سیل عظیمی از مسافران نوروزی خواهد بود و می طلبد هرچه زودتر شاهد مستقر شدن شهردار جدید بر مسند ساختمان این نهاد پرچالش باشیم .
بنا بر خبرهای رسیده در حال حاضر تمامی شرایط اداری برای صدور حکم دکتر جواد رستمی مهیا گشته اما هنوز امضاء استاندار بوشهر پای آن ننشسته است.
برای کاهش تنش های بین اعضاء شورا از بیان برخی مسائل صرف نظر می کنیم اما بنظر میرسد که هرچه در صدور حکم شهردار تاخیر به وجود آید بندرگناوه و مردمانش متضرر خواهند شد.
آقای استاندار هم اکنون تمامی نگاه ها به سمت شما است . براستی اگر ایرادی در روند انتخاب شهردار بوده بایستی صراحتاً بیان شود و اگر نیست چرا تاکنون در صدورحکم وی تاخیر صورت گرفته است ؟
در پایان یک توصیه ؛ جناب محمدی زاده استاندار محترم بوشهر و همه اعضاء محترم شورا اسلامی بندر گناوه ، بیایم به جوانان بومی و تحصیلکرده شهرمان فرصت آزمون دهیم ، ما رسانه ها نیز در کنار شما برای نظارت بر عملکرد شهردار منتخب جوان خواهیم بود .

  • منبع خبر : نصیر بوشهر