نصیر بوشهر – امیرحسین تاجدینی – آقای غلامحسین کرمی نماینده دشتی و تنگستان در مصاحبه ای گفتند: “این افراد بفرمایند که در این هشت سالی که دولت و مجلس را در اختیار داشتند و مدیریت کردند چرا هر سال در بهترین شرایط ۴۰ درصد اعتبارات استان بوشهر تخصیص یافته است. در این هشت سال سه […]

نصیر بوشهر – امیرحسین تاجدینی – آقای غلامحسین کرمی نماینده دشتی و تنگستان در مصاحبه ای گفتند:

“این افراد بفرمایند که در این هشت سالی که دولت و مجلس را در اختیار داشتند و مدیریت کردند چرا هر سال در بهترین شرایط ۴۰ درصد اعتبارات استان بوشهر تخصیص یافته است.
در این هشت سال سه تا چهار هزار میلیارد تومان اعتبار استان بوشهر جذب نشده یا تخصیص نیافته است. اینها را باید جواب دهند. با این چهار هزار میلیارد تومان می‌توانستیم استان را به جلو ببریم.”

ایشان در بخشی دیگر با اشاره به وضعیت راه‌ها و وجود جاده‌های مرگ در شهرستان‌های دشتی و تنگستان ، اگر درآمد سرانه خانوارهای استان بوشهر بالا است چرا  وضعیت جاده‌ها این‌ گونه است و چرا برای جوانان فرصت‌های شغلی مناسب ایجاد نشده است.

“اینترنت به افغانستان صادر می‌شود ولی استان بوشهر در این موضوع دچار معضل و مشکل است.”

در مورد بخش اول سخنان، آقای کرمی شما عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس هستید پس کلی گویی را کنار گذاشته و موضوع جذب نشدن یا تخصیص نیافتن چهار هزار میلیارد تومان اعتبارات استان را با جزئیات شامل ردیف بودجه و ارگان مربوطه و غیره اعلام کنید تا افکار عمومی ارگان ها و مدیرانی که کم کاری کرده اند را بشناسند.

در مورد بخش دوم سخنان ایشان درباره وضعیت راه ها و جاده های مرگ در دشتی و تنگستان که نمونه آن جاده بوشهر دیر می باشد، باید خدمت ایشان عرض کنم آقای کرمی شما از سال ۹۵ تا ۹۷ به مدت دو سال از این هشت سال را رییس بازرسی استان بوشهر بوده اید آیا به این مورد یا موارد دیگر ورود کرده اید؟چنانچه پاسختان مثبت است نتیجه را اعلام فرمایید!

اما درباره بحث صادرکردن اینترنت به افغانستان همانطور که مستحضرید کشور عزیزمان ایران از قدیمی ترین ازمنه تاریخ پلی میان شرق و غرب و شمال و جنوب بوده و بی علت نیست که به کشور ما چهارراه تمدن ها گفته می شود پس ایران می تواند نقش واسطه بین کشورهای شرق و غرب بوده و از راه ترانزیت کسب درآمد کند کما اینکه کشور ما نیز اینترنت را از کشور ترکیه و امارات وارد می کند قاعدتا اگر این صادرات بخواهد باعث اختلال شود باید برای استان خراسان بوجود آید نه استان بوشهر اگر منظور ایشان ضعف زیرساخت ها در استان می باشد که که این موضوع ارتباطی به صادات اینترنت به افغانستان ندارد و  این سخن ایشان مغلطه ای برای انحراف افکار عمومی می باشد!

  • منبع خبر : نصیر بوشهر