آیت الله مرتضی مقتدایی، مدیر شورای عالی حوزه علمیه قم، با ابزار ناراحتی از حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ (ع)، به جماران گفت: این‌ها کاری با تظاهرات مردم ندارد بلکه این‌ها کسانی هستند که علیه نظام و مردم انقلابی قصد سوء دارند.   عضو مجلس خبرگان رهبری و مدیر شورای عالی حوزه علمیه قم با […]

آیت الله مرتضی مقتدایی، مدیر شورای عالی حوزه علمیه قم، با ابزار ناراحتی از حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ (ع)، به جماران گفت: این‌ها کاری با تظاهرات مردم ندارد بلکه این‌ها کسانی هستند که علیه نظام و مردم انقلابی قصد سوء دارند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری و مدیر شورای عالی حوزه علمیه قم با ابزار ناراحتی از اتفاق حرم حضرت شاهچراغ (ع)، گفت: این‌ها کاری با تظاهرات مردم ندارد بلکه این‌ها کسانی هستند که علیه نظام و مردم انقلابی قصد سوء دارند.

 

آیت الله مرتضی مقتدایی درباره اتفاقی که در شیراز و حرم شاهچراغ (ع) افتاد و داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفت به جماران گفت: ما از این قضیه بسیار ناراحتیم و تقاضا می‌کنیم با عاملین این قضیه برخورد جدی و قاطع صورت بگیرد.

 

وی در پاسخ به این سئوال که “بعضی‌ها تلاش می‌کنند این حادثه تروریستی را با اعتراضات و تجمعات این روز‌ها گره بزنند، آیا درست است؟”، تصریح کرد: نه؛ کاری با تظاهرات مردم ندارد بلکه این‌ها کسانی هستند که علیه نظام و مردم انقلابی قصد سوء دارند و اصلا کاری با تجمعات و تظاهرات ندارد.

  • منبع خبر : فرارو