تعداد زیادی از مخاطبین بابت گذاشتن شرط معدل در آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر بشدت انتقاد کردند. 🔶لازم به ذکر است آذرماه امسال دیوان عدالت اداری با صدور رأیی اعلام کرد که درج شرط معدل در آزمون‌های استخدامی، قانونی نیست ،حال مشخص نیست چرا بر خلاف قانون در یکی از بندهای این آزمون شرط معدل گذاشته […]

تعداد زیادی از مخاطبین بابت گذاشتن شرط معدل در آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر بشدت انتقاد کردند.

🔶لازم به ذکر است آذرماه امسال دیوان عدالت اداری با صدور رأیی اعلام کرد که درج شرط معدل در آزمون‌های استخدامی، قانونی نیست ،حال مشخص نیست چرا بر خلاف قانون در یکی از بندهای این آزمون شرط معدل گذاشته شده است!

🔶همچنین بسیاری از داوطلبان این آزمون نیز از مشخص نشدن تعداد نفراتی که جذب خواهند شد ، عدم پذیرش فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ،منابع آزمون و .. نیز بشدت انتقاد و خواستار شفاف سازی مسئولین برگزار کننده در خصوص موضوعات موردنظر شدند.

🔶در بسیاری از آزمون های استخدامی برگزار شده درچند ماه اخیر همچنان شرط معدل برقرار است واین سوال در ذهن بسیاری از داوطلبان آزمون های استخدامی پیش می آید که چرا شرکت‌های برگزار کننده قانون را اجرا نمی کنند وبه دستورالعمل دیوان عدالت بی توجه هستند! آیا این قوانین فقط برروی کاغذ نوشته شده و هرگز اجرایی نمی شوند!؟

 

 

شرط معدل در استخدام، قانونی نیست