🔴 سوپرانقلابی‌ های پررو که بازهم چماق برداشته‌اند از سعید جلیلی سوال کنند چرا بعد از یک ماه موضع گرفته! صادق محصولی سکوت کرده یا مشغول عزل ونصب‌های وزارت رفاه است؟ از آقاتهرانی سوال کنید ماموریتش فقط صیانت است؟   🔴 در شبکه افق صراحتا به مردم گفتند اگر ناراحت هستید از کشور بروید!   […]

🔴 سوپرانقلابی‌ های پررو که بازهم چماق برداشته‌اند از سعید جلیلی سوال کنند چرا بعد از یک ماه موضع گرفته! صادق محصولی سکوت کرده یا مشغول عزل ونصب‌های وزارت رفاه است؟ از آقاتهرانی سوال کنید ماموریتش فقط صیانت است؟

 

🔴 در شبکه افق صراحتا به مردم گفتند اگر ناراحت هستید از کشور بروید!

 

📝 مجتبی توانگر، نماینده تهران در مجلس در رشته توییتی نوشت: امروز آقای محمدصادق کوشکی مطلبی علیه رئیس مجلس شورای اسلامی نوشته آن هم بدون این که اطلاعی از مواضع آقای قالیباف داشته باشد.

 

🔻چند روز پیش هم این مشی و رویه را امیرحسین‌ثاتبی فعال رسانه‌ای این جریان در توئیتر علیه آقای حدادعادل و تعدادی از فعالان سیاسی مطرح کرد و با مواضع و بهانه‌های مشابه، آقای حدادعادل را تخریب کرد. ظاهرا این جریان بازهم به سیاق قبلی خود چماق برچسب‌زنی و تهمت‌افکنی رابلند کرده تاافراد بیشتری را ازقطار انقلاب پیاده کنند؛ البته این‌بار این اجازه را به آن‌ها نمی‌دهیم.

 

🔸اجازه نمی‌دهیم سوپرانقلابی‌هایی که بامواضع تند و غیرمنطبق با گفتمان انقلاب اسلامی در رقم خوردن اتفاقات امروز وناراحتی مردم سهیم هستند، همه افراد بجز خود واطرافیان‌شان را با برچسب‌زنی، ازدایره انقلاب خارج کنند.

 

🔸هرکسی بخواهد با یک جستجوی کوتاه متوجه می‌شود که رئیس مجلس از همان ابتدا مواضع صریح درباره این اتفاقات گرفته است. در این مواضع صریح و علنی، آقای قالیباف ضمن دفاع صریح از نیروی انتظامی بر برخورد قاطع با آشوبگران واغتشاشگران و مرزبندی بادشمنان تاکید کرده است؛ نه یکبار بلکه چندین مرتبه، هم درجلسات عمومی وعلنی و هم در جلسات خصوصی وغیرعلنی.

 

🔸نطق رئیس مجلس در ۲۹شهریور یعنی در شروع اتفاقات، سخنرانی او در همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در ۶مهر، نطق پیش از دستور ۱۰مهر، نطق ۱۲مهر، سخنرانی جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی و… فقط نمونه‌های کوچکی ازمواضع قاطعانه وصریح رئیس مجلس درحمایت از نیروی انتظامی برای برخورد قاطع با اغتشاشگران است.

 

🔸آقای حدادعادل هم درباره اتفاقات اخیر موضع‌گیری رسمی و صریح انجام داده و اتفاقا دشمن ازاین مواضع آنقدر عصبانی شد که به بهانه فیلم صبحانه خوردن او، شروع به تخریب آقای حداد کرد.

 

🔻امیرحسین ثابتی، محمدصادق کوشکی و سایر همفکران‌شان در این جریان که دیگران را متهم به سکوت می‌کنند خوب است به سایت رسمی آقای سعید جلیلی مراجعه کنند و از او سوال کنند که چرا تنها موضع‌گیری رسمی‌اش مربوط به ۲۷مهر یعنی یکماه پس از شروع آشوب‌هاست. یا مثلا بگویند که موضع آقای صادق محصولی درباره این اتفاقات چه بوده؟ سکوت کرده یا مشغول عزل ونصب‌های وزارت رفاه است؟ آقای کوشکی یا ثابتی نمی‌خواهند از آقای آقاتهرانی سوال کنند که برای دفاع از نیروی انتظامی دراین مدت چه کرده؟ از ایشان بپرسند شما که رئیس فراکسیون فرهنگی مجلس هستی برای ترویج فرهنگ اسلامی و انقلاب در ۲سال ابتدایی مجلس یازدهم چه کرده‌ای؟ چه ارتباطی با نسل جوان و نوجوان گرفته‌ای؟ کدام اقدام ایجابی را ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در پیش گرفته‌ای؟ بپرسند که ماموریت فراکسیون فرهنگی فقط صیانت است یا درباره ترویج فرهنگ هم وظیفه‌ای دارد؟

 

🔻عجیب است! سوپر انقلابی‌هایی که در بروز ناراحتی مردم، سرخوردگی جوانان حامی گفتمان اصیل انقلاب اسلامی و اتفاقات این روزها سهیم هستند و با مواضع و رفتارهای تندشان تصویری غلط و نگران‌کننده از نیروهای انقلابی و انقلاب مظلوم مردم ایران و آینده کشور طراحی کرده‌اند و اتفاقا باید پاسخگوی این شرایط باشند، بازهم باکمال پررویی چماق حذف و تهمت به دست گرفته‌اند. همین برنامه جهان آرای شبکه افق چقدر ابزار ترویج تصویر تند و خشن از جریان انقلاب و آینده کشور شده است؟ فقط در یک نمونه این تصویرسازی غلط را تا آنجایی پیش بردند که در همین شبکه افق صراحتا به مردم گفتند اگر ناراحت هستید از کشور بروید!

 

🔻همین جریان بود که درحالی که همگان برداشتن یک قانون منطقی ومردمی برای ضابطه مند کردن فضای مجازی اتفاق نظر داشتند با طرح صیانت، فقط باعث شدند که افکار عمومی نگران شود و هیچ خاصیتی هم برای مدیریت این فضا نداشته باشد.

 

🔻همین کارها را کرده‌اند که در ایجاد نگرانی و ناراحتی مردم در شرایط کشور سهیم شده‌اند و حالا به جای پاسخگویی بازهم به دنبال حذف دیگران از دایره انقلاب هستند. اتفاقا اینبار همین جریان و همفکرانش باید پاسخگوی تصور غلطی باشند که مردم بدلیل رفتار آن‌ها از انقلاب مظلوم اسلامی ایران و جریان اصیل انقلابی پیدا کرده‌اند.

 

🔻این‌بار البته اجازه نمی‌دهیم جای پاسخگو که شما هستید و سوال کننده که مردم وجریان انقلاب اصیل انقلابی هستند عوض شود.

 

  • منبع خبر : جماران