معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: لیدرهای اصلی تجمع مسالمت‌آمیز پارس جنوبی با درایت نیروهای امنیتی و اطلاعاتی شناسایی و دستگیر شدند. اکبر پورات روز چهارشنبه ۲۰ مهر در جلسه شورای اداری استان بوشهر با تبریک هفته وحدت با اشاره به تجمع مسالمت‌آمیز روز دوشنبه در منطقه پارس جنوبی اظهار کرد: لیدرهای این تجمع مسالمت‌آمیز […]

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: لیدرهای اصلی تجمع مسالمت‌آمیز پارس جنوبی با درایت نیروهای امنیتی و اطلاعاتی شناسایی و دستگیر شدند.

اکبر پورات روز چهارشنبه ۲۰ مهر در جلسه شورای اداری استان بوشهر با تبریک هفته وحدت با اشاره به تجمع مسالمت‌آمیز روز دوشنبه در منطقه پارس جنوبی اظهار کرد: لیدرهای این تجمع مسالمت‌آمیز با درایت نیروهای امنیتی و اطلاعاتی شناسایی و دستگیر شدند.

وی با تاکید بر اینکه حفظ جان و مال مردم خط قرمز جمهوری اسلامی است، اضافه کد: مردم و نیروهای انتظامی و امنیتی، دستگاه‌های مختلف اجازه عرض اندام به دشمنان نمی‌دهند و اکنون وضعیت استان بوشهر مطلوب و آرام است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر با بیان اینکه هر از چندگاهی فراخوان‌های متعددی طراحی می‌شود، تصریح کرد: این دسیسه‌های با تدابیر هوشمندانه خنثی و از تجمعات بزرگ جلوگیری می‌شود.

پورات بیان کرد: اکنون مشکل خاصی در حوزه امنیت وجود ندارد و هوشیاری ادامه خواهد داشت.

  • منبع خبر : فرارو