احمد حکیمی‌پور در ارزیابی خود از تحرکات جریان اصلاحات در صحنه انتخابات، گفت: ما در حال حاضر در شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان عضو نیستیم و از برنامه‌های آنها اطلاعی نداریم و نمی‌دانیم در جلسات آنها چه می‌گذرد و چه صحبت‌هایی بیان می‌شود. وی تصریح کرد: ما اصلاح‌طلب هستیم و برای خودمان فکرهایی کرده بودیم و ایده‌ها […]

احمد حکیمی‌پور در ارزیابی خود از تحرکات جریان اصلاحات در صحنه انتخابات، گفت: ما در حال حاضر در شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان عضو نیستیم و از برنامه‌های آنها اطلاعی نداریم و نمی‌دانیم در جلسات آنها چه می‌گذرد و چه صحبت‌هایی بیان می‌شود.

وی تصریح کرد: ما اصلاح‌طلب هستیم و برای خودمان فکرهایی کرده بودیم و ایده‌ها و برنامه‌هایی داشتیم اما محقق نشد. ظاهرا برخی از احزاب اصلاح‌طلب تمایل داشتند فعال شوند و نامزدهایی هم داشتند، برخی هم در قضیه انتخابات فعال نبودند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین درباره احتمال شکل‌گیری ائتلاف میان اصلاح‌طلبان، اعتدال و یاران لاریجانی گفت: البته در سیاست همه چیز ممکن است اما من در حال حاضر نمی‌بینم که گفت‌وگویی میان اصلاح‌طلبان و یاران لاریجانی صورت بگیرد. اگر هم گفت‌وگویی صورت گرفته باشد ما اطلاعی از این موضوع نداریم، اما با توجه به شواهدی که تاکنون می‌بینیم، شکل‌گیری چنین ائتلافی را بسیار ضعیف می‌دانم.

  • منبع خبر : خبرفوری