اعتبار پروژه ۱۸۰ میلیارد تومان، مدت زمان اجرا ۳ سال، زیربنای ۸۰۰۰ متر مربع در دو طبقه. شامل بخش های تحت نظر اورژانس، جراحی،icu و درمانگاه بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی شهدای هسته ای بوشهر در تاریخ ۲۳ بهمن ماه به صورت ویدئو کنفرانس با فرمان رئیس جمهور و با حضور دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر […]

اعتبار پروژه ۱۸۰ میلیارد تومان، مدت زمان اجرا ۳ سال، زیربنای ۸۰۰۰ متر مربع در دو طبقه. شامل بخش های تحت نظر اورژانس، جراحی،icu و درمانگاه

بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی شهدای هسته ای بوشهر در تاریخ ۲۳ بهمن ماه به صورت ویدئو کنفرانس با فرمان رئیس جمهور و با حضور دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، مهرداد ستوده معاون عمرانی استانداری و دیگر مسئولین در بوشهر افتتاح شد.

دکتر حریرچی در مراسم افتتاحیه این بیمارستان بیان داشتند: در حال حاضر مجموعه تخت های استان به ۱۷۰۰ تخت رسیده که نسبت به دوره قبل دولت تدبیرو امید رشد ۲۰ درصدی داشته است. امیدواریم از این پس، با داشتن چنین بیمارستانی که هم از نظر دستگاه و هم در خصوص متخصص جراحی و داخلی پزشکان خوبی دارد مردم عزیز استان بوشهر کارهای درمانی خود را در داخل استان انجام دهند و به استان های همجوار مراجعه نکنند.

ایشان در گفتگوی خبری با اصحاب رسانه به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند و در خصوص بیماری کوید ۱۹ فرمودند: بیش از ۸۵ درصد موارد بستری و مرگ در کشور کاهش پیدا کرده بود که دستاورد بزرگی برای ملت تلقی می شد؛ اما متاسفانه دوباره زنگ خطر به صدا در آمد و در اکثر استان ها روند نزولی متوقف شده و رشد صعودی مختصری به خود گرفته است، ما محبوریم تا زمانی که پوشش واکسیناسیون و ایمنی به سطح ۹۵ درصدی نرسیده است همچنان سرسختانه دستور العمل ها را رعایت کنیم. و مهمترین مشکل موجود در کشور ما دور همی های خانوادگی، کافه ها، مسافرت ها و رعایت تهویه مناسب است.

قائم مقام وزیر بهداشت اعلام کردند: تا اطلاع ثانوی وضعیت بازگشایی مدارس به همین منوال ادامه خواهد داشت.

  • منبع خبر : نصیر بوشهر