داوود بحرینی_نصیر بوشهر: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا ۲۷ هزار بازدید تاکنون از واحدهای صنفی انجام شده است. به گزارش نصیر بوشهر: ماریا خویش دوست ضمن تبریک هفته وحدت اظهار کرد: شهرستان دشتستان از نظر جمعیت و وسعت جغرافیایی یکی از شهرستان های مهم استان بوشهر به […]

داوود بحرینی_نصیر بوشهر: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا ۲۷ هزار بازدید تاکنون از واحدهای صنفی انجام شده است.

به گزارش نصیر بوشهر: ماریا خویش دوست ضمن تبریک هفته وحدت اظهار کرد: شهرستان دشتستان از نظر جمعیت و وسعت جغرافیایی یکی از شهرستان های مهم استان بوشهر به شمار می رود و توجه به حوزه درمانی، بهداشتی در این شهرستان با توجه به شرایط بیماری جهان شمول کرونا باید مورد اهمیت بیشتری قرار بگیرد که در این میان ورود خیرین به شدت حس می شود.

وی افزود: افتخار من و همکارانم این است که در هر زمان خادم و خدمتگزار مردم باشیم اما در این ۳ سالی که در خدمت مردم دشتستان بوده ام شرایط مدیریتی سختی را تجربه کرده و در این میان با همراهی تمامی مسئولان شهرستانی، استانی و خیرین همه ظرفیت ها را برای ارائه خدمات مطلوب به کار گرفته ایم.

خویش دوست در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن تشکر از تمامی خیرین سلامت بیان کرد: شبکه بهداشت دشتستان به دنبال توسعه اورژانس، بخش اعصاب و روان بیمارستان شهید گنجی و افتتاح کلینیک درمانی جنب دژ در دهه فجر سال جاری است و در این زمینه مساعدت خیرین را می طلبد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: بیماری کرونا در کنار تمامی محدودیت ها و سختی هایش باعث شد توجه بیشتری به تجهیزات مراکز درمانی شهرستان شود و با تلاش ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار و نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی شاهد افزایش تخت های icu از ۱۶ عدد به ۳۲ عدد بودیم که بسیار کاری بزرگ و خوش حال کننده ای است.

وی عنوان کرد: در ارتباط با بیماری کرونا کادر درمانی خسته و حساسیت نسبت به آن کاهش یافته است که با توجه به فصل پیش رو، سردی هوا و آنفولانزا اگر پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی توسط مردم رعایت نشود شاهد از دست دادن بسیاری از اطرافیان مان خواهیم بود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطر نشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا ۲۷ هزار بازدید تاکنون از واحدهای صنفی انجام شده است.

خویش دوست ادامه داد: در صورت کم توجهی به ویروس کویید ۱۹ نظارت های کارشناسان بهداشتی با شدت بیشتری دنبال خواهد شد.

  • نویسنده : داوود بحرینی
  • منبع خبر : نصیر بوشهر