استیضاح امیر عبداللهیان جدی شد. الجریده کویت در گزارشی مدعی شد:شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران به علت نارضایتی از عملکرد وزارت خارجه، جمع آوری امضاء برای استیضاح حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران را آغاز کرده‌اند. یک نماینده مجلس ایران تاکید کرد، شماری از نمایندگان جریان اصولگرای مجلس با اعلام اینکه عملکرد وزارت […]

استیضاح امیر عبداللهیان جدی شد.

الجریده کویت در گزارشی مدعی شد:شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران به علت نارضایتی از عملکرد وزارت خارجه، جمع آوری امضاء برای استیضاح حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران را آغاز کرده‌اند.

یک نماینده مجلس ایران تاکید کرد، شماری از نمایندگان جریان اصولگرای مجلس با اعلام اینکه عملکرد وزارت امور خارجه ایران، باعث شکسته شدن غرور این کشور شده و از ارزش آن در مجامع بین المللی کاسته است، جمع آوری امضاء برای استیضاح حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه را آغاز کرده‌اند.

همچنین جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفته است ایران آماده چشم پوشی از همه شروط سابق خود در مقابل عقب نشینی امریکا از کلیه شروط قبلی خود و بازگشت همگان به توافقنامه هسته‌ای است.

  • منبع خبر : تجارت نیوز