رئیس شورای شهر تهران: 🔹بر خلاف تصور و پیش بینی هایی که انجام شده وضعیت بودجه چندان مناسب نیست و وقتی بررسی بودجه را انجام می دهیم می بینیم هر آنچه برای شهرداری ها در سال ۱۴۰۰ پیش بینی شده بود حذف کردند. 🔹ما برای آلودگی هوا نگرانیم. در همین راستا برای تامین اتوبوس […]

 

رئیس شورای شهر تهران:

🔹بر خلاف تصور و پیش بینی هایی که انجام شده وضعیت بودجه چندان مناسب نیست و وقتی بررسی بودجه را انجام می دهیم می بینیم هر آنچه برای شهرداری ها در سال ۱۴۰۰ پیش بینی شده بود حذف کردند.

🔹ما برای آلودگی هوا نگرانیم. در همین راستا برای تامین اتوبوس تلاش می کنیم هرچند کوره راهی که در بودجه سال گذشته بود و آن هم عملی نشد سازمان برنامه و بودجه همگی آنها را حذف کردند. گویی دست به دست میکروب ها و آلودگی هوا دادند و در این شرایط سخت مشکلات کلانشهرها را دو چندان کردند حذف این ردیف ها کار نابخردانه ای است و باعث ایجاد نارضایتی می شود.

🔹 با گفتار درمانی نمی شود کاری کرد، اینکه بگوییم می خواهیم اقداماتی در حوزه های مختلف انجام دهیم اما کار عملی انجام نشود. اگر وسایل مورد نیاز فراهم نشود موفق نمی شویم و آلودگی بدتر خواهد شد.

🔹 در صورت عدم اصلاح بودجه سال آینده با مشکلات بسیاری مواجه خواهیم شد و مسائلی همچون آلودگی هوا بدتر می شود

🔹 از شهردار تهران می خواهیم دراین زمینه به میدان بیاید این که به هیات دولت بروند و بنشینند فایده ای ندارد. باید یقه بگیرند و آنچه را که حذف شده برگردانند و وضعیت بهتر را رقم بزنند.

 

  • منبع خبر : عصر ایران