◻️کاظم صدیقی خطیب جمعه امروز تهران در خطبه‌های نماز جمعه تلاش و کار متراکم و خستگی ناپذیر را از امتیاز‌های «رئیسی» دانسته و گفته که «اگر امداد خدا نباشد، کسی نمی‌تواند تا این حد شبانه‌روز بدود». ◻️او افزوده که «رئیسی در این شرایط به موقع حقوق کارکنان را بدون استقراض از بانکها پرداخت می‌کند […]

 

◻️کاظم صدیقی خطیب جمعه امروز تهران در خطبه‌های نماز جمعه تلاش و کار متراکم و خستگی ناپذیر را از امتیاز‌های «رئیسی» دانسته و گفته که «اگر امداد خدا نباشد، کسی نمی‌تواند تا این حد شبانه‌روز بدود».

◻️او افزوده که «رئیسی در این شرایط به موقع حقوق کارکنان را بدون استقراض از بانکها پرداخت می‌کند که نتیجه خودباوری، توکل و امداد الهی است».

◻️صدیقی در سخنانش تاکید کرده که «قبل از ایشان[رئیسی] گفتند واکسن را به ما نمی‌دهند، ولی چه شد که تا ایشان آمدند سیل واکسن به ایران آمد؟ علتش این بود که به ظرفیت داخلی تکیه شد و چون تولید واکسن داخلی را جدی گرفتند کاهش مرگ و میر کرونا را نیز دیدیم».

◻️او درباره گرانی‌های اخیر هم گفته «در موضوع عدم ثبات قیمت‌ها اگر دست‌هایی در کار است که مشکل گرانی حل نشود که قطعا در کار است، نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و مردم ببینند منشأ کار کجاست و به هر قیمتی شده مسئله را حل کنند».

◻️بنا بر گزارش ایسنا، امام جمعه موقت تهران در خطبه‌ی اول نماز جمعه این هفته گفته که «اگر اهل کشورها، استان‌ها و شهرها بال تقوا و ایمان را می‌داشتند و خودمحافظتی در برابر نفس اماره ایجاد می‌کردند، در وظایف شرعی و مسئولیت‌های سیاسی و اجتماعی خدا را در نظر می‌گرفتند، مبتلا به مشکلات معیشتی و کم آبی نمی‌شدند».

 

 

  • منبع خبر : خبرجنوب