بازدید معاون اجرایی رئیس جمهور از کارگاه پروژه بزرگراه بوشهر به شیراز به گزارش نصیر بوشهر آنلاین، معاون اجرایی رئیس جمهور با همراهی استاندار بوشهر و مدیران رشد استان از کارگاه پروژه بزرگراه بوشهر به شیراز بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.   احمد محمدی زاده استاندار بوشهر […]

بازدید معاون اجرایی رئیس جمهور از کارگاه پروژه بزرگراه بوشهر به شیراز

به گزارش نصیر بوشهر آنلاین، معاون اجرایی رئیس جمهور با همراهی استاندار بوشهر و مدیران رشد استان از کارگاه پروژه بزرگراه بوشهر به شیراز بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.

 

احمد محمدی زاده استاندار بوشهر در این خصوص اظهار داشت:: توسعه حمل و نقل جاده ای، نقش محوری در بهبود وضعیت تجارت و اقتصاد دارد و در استان بوشهر در تمام‌محورهای اساسی شاهد اجرای طرح های راهسازی هستیم.

وی با بیان اینکه احداث و تکمیل بزرگراه بوشهر به شیراز از اولویت های استان است افزود: قطعه دالکی به کنارتخته به عنوان مهم‌ترین محور ارتباطی استان‌های بوشهر و فارس است که جهاد نصر در قطعه اول و مؤسسه ریل گستر در قطعه دوم از دو جهت در حال فعالیت هستند.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: این پروژه بخشی از کریدور شمال – جنوب کشور است که متأسفانه چندین سال روند اجرایی کار با رکود مواجه شده بود؛ اما در سفر اول استانی رئیس جمهور به استان در متمم سفر برای این طرح ۸۰۰ میلیارد تومان تصویب شد.

محمدی زاده تصریح کرد:: قسمت بالا به پایین این محور از پیشرفت ۶۰ درصدی و قسمت پایین به بالای این محور نیز از پیشرفت ۸ درصدی برخوردار است.

محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور نیز با اشاره به اهمیت این پروژه گفت: این طرح از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان بوشهر است و برای تزریق به‌موقع اعتبارات این پروژه، نهایت توان خود را به کار می گیریم.