سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از بررسی ترک فعل ها و تخلفات صورت گرفته شده توسط مجموعه شرکت پتروشیمی جم در دولت گذشته در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. به گزارش ایسنا، علی خضریان در توضیح جلسه‌ ظهر امروز کمیسیون اصل نود گفت: جلسه ظهر امروز کمیسیون در خصوص ترک فعل‌ها و […]

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از بررسی ترک فعل ها و تخلفات صورت گرفته شده توسط مجموعه شرکت پتروشیمی جم در دولت گذشته در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش ایسنا، علی خضریان در توضیح جلسه‌ ظهر امروز کمیسیون اصل نود گفت: جلسه ظهر امروز کمیسیون در خصوص ترک فعل‌ها و تخلفات صورت گرفته شده توسط مجموعه شرکت پتروشیمی جم در دولت گذشته که منجر از بین رفتن مبالغ بالایی از درآمدهای این شرکت شده است با حضور مدیران عامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگیو پتروشیمی جم به همراه نمایندگان اداره کل دادگستری استان تهران، دیوان محاسبات کشور و دیگر دستگاه‌های نظارتی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه گزارشی از وضعیت و تخلفات این پرونده که در کمیسیون اصل نود در حال نهایی شدن است، مرور شد و مقرر شد گزارش نهایی این موضوع در کمیته تخصصی اصل نود با مشارکت دستگاه‌های نظارتی و قضایی تدوین و برای پیگیری موضوع در دستگاه قضایی برای احقاق حقوق عامه مطرح شود.

  • منبع خبر : ایسنا