????پاندمی، مبادله کدام محصولات را پررونق کرد؟ ◻️ماسک، دستکش یک‌بار مصرف، الکل، ژل و اسپری‌های ضدعفونی‌کننده دست و سطوح و شوینده‌های دیگر نخستین کالاهایی بودند که با گسترش بیماری کووید-۱۹ در کشور با افزایش شدید تقاضا مواجه شدند. ◻️افرایش مصرف برخی اقلام خوراکی توصیخ شده برای پیشگیری یا بهبود روند درمان کرونا در یک […]

 

????پاندمی، مبادله کدام محصولات را پررونق کرد؟

◻️ماسک، دستکش یک‌بار مصرف، الکل، ژل و اسپری‌های ضدعفونی‌کننده دست و سطوح و شوینده‌های دیگر نخستین کالاهایی بودند که با گسترش بیماری کووید-۱۹ در کشور با افزایش شدید تقاضا مواجه شدند.

◻️افرایش مصرف برخی اقلام خوراکی توصیخ شده برای پیشگیری یا بهبود روند درمان کرونا در یک سال اخیر قیمت آنها را تا ۴۰۰ درصد بالا برده که هویج و برخی دمنوش های گیاهی از جمله آنهاست.

◻️چهارتخمه، آویشن، پونه، ختمی، پنیرک و البته زنجبیل و دارچین محصولاتی بودند که از آنها به‌عنوان دمنوش‌های ضد‌کرونا یاد می‌شد.

◻️ آویشن از ۲۰۰هزار تومان به ۷۰۰هزار تومان، کندر از ۷۰هزار تومان به ۴۰۰‌هزارتومان، ختمی از ۳۵هزار تومان به ۳۰۰هزار تومان رسیده است.

◻️جالب‌ترین افزایش قیمت در این محصولات به عنبرنسا برمی‌‌گردد که در برخی سایت‌های فروش آنلاین هرکیلوگرم آن تا ۳۰۰هزار تومان به فروش می‌رسد و کمترین قیمت برای بسته‌های ۳۰۰گرمی آن در عطاری‌ها ۵۰هزار تومان است

  • منبع خبر : همشهری