در بدنه مدیران ارشد وزارت نفت تقریبا بیشتر مدیران وابسته عملی و فکری به سعید جلیلی هستند؛ از جواد اوجی که مرتبا در جلسات دولت سایه جلیلی شرکت می کرد تا برخی معاونان وی که علاقه بسیاری به سعید جلیلی دارند. طبیعی است این افراد که در خلوت خود نیز نمی توانستند رویای معاون وزیر […]

در بدنه مدیران ارشد وزارت نفت تقریبا بیشتر مدیران وابسته عملی و فکری به سعید جلیلی هستند؛ از جواد اوجی که مرتبا در جلسات دولت سایه جلیلی شرکت می کرد تا برخی معاونان وی که علاقه بسیاری به سعید جلیلی دارند.

طبیعی است این افراد که در خلوت خود نیز نمی توانستند رویای معاون وزیر را ببافند، حالا که جزو مدیران ارشد صنعت نفت طبقه بندی می شوند، نمی خواهند صندلی خود را ترک کنند. آنان به خوبی می دانند در صورت سپردن کلید دولت به فردی جز سعید جلیلی، باید به یک کارمند معمولی نفت تبدیل شوند.

مهره های سعید جلیلی در وزارت نفت - میز نفت

تنها شانس آنها برای ابقا، پیروزی سعید جلیلی در رقابت های انتخاباتی است، پس باید به نهادهای نظارتی هشدار داد با توجه به این مهم، باید مراقبت کرد تا وزارت نفت به سود سعید جلیلی وارد انتخابات نشود.

جواد اوجی، جلیل سالاری، احمد اسدزاده، سجاد خلیلی، مجید امیدی شهرکی، عبدالحسین بیات و علی مددی جزو مهم ترین چهره هایی هستند که تابعان فکری و مهره ای سعید جلیلی هستند.

  • منبع خبر : میزنفت