بسمه تعالی اکنون در نقطه ای از تاریخ قرار گرفته ایم که مشخصا صف کفر و اسلام از هم جدا شده است.صف ظالم از مظلوم جدا شده است.امروز کمتر کسی در دنیاست که صدای کودکان مظلوم یمن،نوجوانان سوریه،جوانان عراق و مردم مظلوم هند و کشمیر را نشنیده باشد. بر کمتر کسی اینروزها جنایات حکومت های […]

بسمه تعالی
اکنون در نقطه ای از تاریخ قرار گرفته ایم که مشخصا صف کفر و اسلام از هم جدا شده است.صف ظالم از مظلوم جدا شده است.امروز کمتر کسی در دنیاست که صدای کودکان مظلوم یمن،نوجوانان سوریه،جوانان عراق و مردم مظلوم هند و کشمیر را نشنیده باشد. بر کمتر کسی اینروزها جنایات حکومت های مدعی تمدن همچون آمریکا و رژیم اشغالی پوشیده است.هنوز خون کودکان و جوانان فلسطینی بر در و دیوار خیابان های غزه سرخ است.هنوز خرابه های الزهرا پابرجاست و ما چطور میتوانیم در برابر این جنایات سکوت کرده و داد مظلومین را نخواهیم؟! اگر این غده سرطانی را اکنون از میان برنداشت باید همچنان شاهد فجایعی همچون نسل کشی و ویرانگرایی های رژیم اشغالی باشیم.
روز قدس روز مقابله مظلومین دنیا با زورگویان و مستکبرین غربی است.روز تقابل جهان اسلام با کفر است.روزسر دادن دادخواهی از مردم مظلوم فلسطین و دیگر مستضعفین دنیاست.روز برخاستن و فریاد زدن است.روزی است که باید به ابرقدرت ها فهماند که دیگر آنها نمیتوانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.بحمدالله انقلاب اسلامی به خوبی نشان داد که قوه ایمان و اراده مردم از هر سلاحی کارساز تر است و این الگویی است برای تمام مستضعفین جهان که سرنوشت قومی تغییر نخواهد کرد مگر به اراده مردمش.و از آنجا که در قرآن کریم وارثان زمین را مستضعفین معرفی میکند باید بیش از پیش در جهت مبارزه و نابودی رژیم صهیونسیتی قدم برداشت و مهم تر از ان از رشد و نفوذ بیشتر تفکر صهیونیسم جلوگیری کرد.که این امر همبستگی و اتحاد تمام برادران و خواهران مسلمان چه شیعه و چه اهل سنت را میطلبد که به دور از تفرقه های قومی و قبیله و یا نژادی هر چه محکم تر در جهت از میان بردن این رژیم غاصب اقدام نمایند.
حال که طرح معامله قرن توسط آمریکای جنایتکار مطرح شده است و دولت های خائن عربی در تلاش اند تا جلوه شیطان صفتانه رژیم اشغالی را عادی تر از پیش جلوه دهند نباید علم مبارزه را زمین گذاشت و محکم تر و استوار تر از گذشته باید ایستادگی کرد.اکنون که مبارزه در اوج است و فتوحات حزب الله و انصار الله و سپاه قدس و امثالهم این روز ها کم نیست باید قدردان خون شهدای این راه بود. امثال حاج احمد متوسلیان و حاج قاسم ها و ابو مهدی ها کم نبوده و نیستند و در اولین روز قدسی که حاج قاسم در کنارمان نیست ، به خوبی میبینیم که خون او و یارانش چه پر ثمر بوده است.همبستگی و وحدت ایجاد شده از شهادت حاج قاسم یک برکت برای انقلاب و جمهوری اسلامی است. و از مسئولین و فرماندهان و در راس آنها از برادران خود در سپاه قدس خواستاریم که این آتش شوق مبارزه با مستکبرینی که در دل جوانانمان ایجاد شده است را به دور از مصلحت و دیپلماسی به دامن دشمن بیاندازند و انشاالله وعده انتقام سخت را که بی شک کمترین ان فتح قدس است به زودی زود عملی کنند.
اینروز ها دیگر صدای پای لشکر اسلام را به خوبی در پشت دیوار های بیت المقدس می شود شنید.حال که لشکر میلیونی اباعبدالله در اربعین تجلی شکوه و وحدت مسلمین شده است به خوبی جمله امام راحل را می شود درک کرد که راه قدس از کربلا میگذرد و اگر روزی شعارمان این بود که تا کربلا رسیدن یک یا حسین دیگر،امروز شعرمان این است تا فتح قدس یک یا حسین دیگر بیشتر نمانده است.

بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر

  • منبع خبر : نصیر بوشهر