نصیر بوشهر – حسن لاوری – در زمان اصلاحات و فضای طلایی مطبوعات و نقد و انتقاد تند نسبت به دولت مردان استان وارد دولت احمدی نژاد شدیم اولین استاندار دولت احمدی نژاد در استان جناب علی افراشته بود ، نصیر بوشهر با همان حال و هوای نقد و انتقاد که در دولت اصلاحات بود […]

نصیر بوشهر – حسن لاوری – در زمان اصلاحات و فضای طلایی مطبوعات و نقد و انتقاد تند نسبت به دولت مردان استان وارد دولت احمدی نژاد شدیم اولین استاندار دولت احمدی نژاد در استان جناب علی افراشته بود ، نصیر بوشهر با همان حال و هوای نقد و انتقاد که در دولت اصلاحات بود با شدیدترین انتقاد ها جناب افراشته را می نواخت . بطوریکه جناب افراشته پس از مدتی اقدام به شکایت از مدیر مسئول نصیر بوشهر کرد . در دادسرا حاضر شده و به سوالات قاضی پاسخ گفتم. قاضی نیز قرار وثیقه صادر نمود منم که آن روزها خیال می کردم با فشار استانداری قرار وثیقه صادر کردند علی رغم اینکه دوستان زیادی برای تودیع وثیقه اظهار آمادگی کرده بودند گفتم وثیقه ندارم و می روم زندان ، هنوز نیم ساعت نگذشته بود بدون اینکه مطلع شوم و یا وساطتی صورت بگیرد .جناب افراشته شخصا پیگیر مسئله شد و از شکایت گذشت کردند و مسئله خاتمه یافت.

اما در دولت روحانی که با رای اصلاح طلبان در دو دوره زمام امور را بدست گرفته و استاندار و معاونین ش خود را اصلاح طلب می دانند اصلاح طلبانی که معتقدند از کسی شکایت نخواهند کرد . ولی متاسفانه استاندار و معاونش اگر نتوانستند با شکایت دولت یک نفر را به زندان بیاندازند با ادعای شکایت شخصی به اتهام نشر اکاذیب که به واسطه مسئولیتش و معاونت استانداری رخ داده شخصا شب عید قبل از احضار حکم جلب می گیرد و شخصا تا عزیمت یک فعال رسانه ای به زندان ، آن را مدیریت می کند .

  • منبع خبر : نصیر بوشهر