شرکت بهمن موتور با هدف افزایش عرضه خودرو برای متقاضیان خودرو کار از چهارشنبه، ۱۷ شهریور به مدت ده روز دو محصول خود را به فروش می‌رساند. این گروه خودروسازی با هدف افزایش عرضه خودرو به متقاضیان از ساعت ۹ صبح چهارشنبه، ۱۷ شهریور به مدت ده روز فروش فوری دو محصول خود شامل وانت […]

شرکت بهمن موتور با هدف افزایش عرضه خودرو برای متقاضیان خودرو کار از چهارشنبه، ۱۷ شهریور به مدت ده روز دو محصول خود را به فروش می‌رساند.

این گروه خودروسازی با هدف افزایش عرضه خودرو به متقاضیان از ساعت ۹ صبح چهارشنبه، ۱۷ شهریور به مدت ده روز فروش فوری دو محصول خود شامل وانت کارا تک کابین و دو کابین و کاپرا ۲ را آغاز می‌کند.

گفتنی است وانت کارا به صورت پیش فروش، نقدی و اعتباری و کاپرا ۲ نیز به صورت نقدی و اعتباری به فروش می‌رسد که تا شنبه ساعت ۱۶ بیست و هفتم شهریور ماه یا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند با توجه به نیاز خود نسبت به خرید اقدام کنند.

در فروش اعتباری، هر دو خودرو وانت کارا و کاپرا ۲ دارای یک سال بیمه بدنه هستند.

با هدف، جلوگیری از ثبت‌نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت‌نام برای مصرف‌کننده نهایی خودرو، در طرح فروش اقساطی بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط‌های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده شده است که در صورت ثبت‌نام مغایر با آن، ثبت‌نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد می‌شود.

جدول فروش نقدی و نقد اقساطی وانت مزدا در در طرح فروش اقساطی بهمن موتور به شرح زیر است:

در در طرح فروش اقساطی بهمن موتور وانت کارا مورد نظر به سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی (سرنشین+راننده) و سیستم رادیو پخش USB مجهز است ضمن اینکه طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن قفل مرکزی از دیگر تغییرات این خودرو محسوب می شود.

جدول فروش اقساطی وانت کاپرا ۲ به شرح زیر است:

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی (سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می‌آید. فروش نقدی این محصول ۵۶۹ میلیون تومان و مبلغ پیش پرداخت آن ۳۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

قابل ‌ذکر است در طرح فروش اقساطی بهمن موتور، متقاضیان خودرو می‌توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir اقدام کنند.

  • منبع خبر : طلا