جناب آقای دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور ، چند روز پیش در بیان دستاوردهای دولت به کنترل نرخ ارز اشاره کردند و گفتند که دشمن کمر همت بسته بوده که دلار را ۸۰ هزار تومان کند. دلار در روزی که آقای رئیسی رئیس جمهور شدند، حدود ۲۵ هزار تومان بود و الان تقریباً […]

جناب آقای دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور ، چند روز پیش در بیان دستاوردهای دولت به کنترل نرخ ارز اشاره کردند و گفتند که دشمن کمر همت بسته بوده که دلار را ۸۰ هزار تومان کند.

دلار در روزی که آقای رئیسی رئیس جمهور شدند، حدود ۲۵ هزار تومان بود و الان تقریباً ۴۸ هزار تومان.

 

راستش ما تا حالا فکر می کردیم باید از دولت بابت ناتوانی در حفظ ارزش پول ملی انتقاد کنیم که چرا ۲۳ هزار تومان رفته روی قیمت دلار. ولی با این وصفی که جناب مخبر کردند، باید تشکر کنیم که نگذاشتند ۳۲ تومان از اینی که هست گران تر بشود و به ۸۰ هزار تومان برسد.

 

ضمن حلالیت خواهی از دولتمردان و به ویژه تیم اقتصادی که با موفقیت هر چه تمام تر نگذاشتند دلار ۲۵ تومنی ۸۰ تومان بشود، چند نمونه دیگر از مواردی را که باید از دولت تشکر شود، در زیر می آوریم:

– ممنون که نگذاشتید پراید یک میلیارد تومان شود

– ممنون که نگذاشتید سکه ۶۰ هزار تومان شود

– ممنون که نگذاستید بربری ۲۰ هزار تومان شود

– ممنون که نگذاشتید یک خانه ۵۰ متری در مرکز تهران ۳۰ میلیارد تومان شود

– ممنون که نگذاشتید گوشت قرمز کیلویی ۲ میلیون تومان شود

– ممنون که نگذاشتید مرغ ۳۰۰ هزار تومان شود

– و ممنون که هستید ؛ فقط یک سوال: چرا با این همه موفقیتی که تیم اقتصادی دولت به دست آورده، به جز یکی دو نفرشان، همه را عوض کردید؟!

 

زیاده عرضی نیست!

  • منبع خبر : عصر ایران