درگیری میان دو نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی بالا گرفته و پس از بیانیه تند و تیز دفتر مصطفی میرسلیم خطاب به محسن پیرهادی، حالا پیرهادی پاسخ بسیار تندی در کانال تلگرام خود منتشر کرده است. ماجرا از آن جا آغاز شد که چندی پیش مصطفی میرسلیم از پیشنهاد دهندگان و حامیان تعطیلی شنبه‌ها […]

درگیری میان دو نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی بالا گرفته و پس از بیانیه تند و تیز دفتر مصطفی میرسلیم خطاب به محسن پیرهادی، حالا پیرهادی پاسخ بسیار تندی در کانال تلگرام خود منتشر کرده است.

ماجرا از آن جا آغاز شد که چندی پیش مصطفی میرسلیم از پیشنهاد دهندگان و حامیان تعطیلی شنبه‌ها برای ساماندهی تعطیلات رسمی انتقاد کرد. نماینده تهران در مجلس نوشت: «‏این چه افتخاری است که بعضی افراد پیشنهاددهنده و مدافع تعطیلی روز ‎شنبه، مانند اسرائیل، شده اند؟»

در واکنش به این اظهار نظر محسن پیرهادی که از مدافعان طرح تعطیلی روز شنبه است در توئیتی کنایه آمیز نوشت: «کسی که فرق ۲۰۶ با لندکروز را نمی‌فهمد، به طریق اولی علت ساماندهی ایام کاری و تعطیلات را متوجه نمی‌شود. بعضی‌ها که هجمه و مخالفت می‌کنند، خیال آدم از درستی راه جمع‌تر می‌شود.»

در ادامه جدال لفظی دو نماینده امروز دفتر میرسلیم در بیانیه‌ای از پیرهادی پرسید که منزل مسکونی‌اش را از کجا آورده است؟

در این بیانیه خطاب به پیرهادی آمده است: «با سلام، چند روز است که پیام‌های شما را درباره جناب آقای مهندس سیّدمصطفی میرسلیم مبنی بر اینکه «کسی که فرق بین ۲۰۶ و لندکروز را نمی‌فهمد …» یا «چرا باید جواب امثال میرسلیم را داد؟ …»، مکرّر در مکرّر مرور می‌کنیم! البته نه به دلیل اهمیّت این سخنان، بلکه به سبب سخیف و موهن بودن محتوای آن‌ها که از زبان نمایندهٔ منتخب مردم جامعهٔ اسلامی جاری می‌شود. عجیب است وقتی که چنین اهانت‌هایی از زبان پیامبر اکرم (ص)، ولو در حق دشمنانشان هرگز جاری نشده، نماینده‌ای که لابد خود را از امّتِ حضرتش می‌داند، چنان تلخ و سبک سرانه در حقّ سیّدی متخصّص، اهل فنّ و خداترس روا می‌دارد؟!‌ای کاش برای عموم روشنگری و شفاف می‌کردید که منزل مسکونی جناب عالی از کدام محل به شما داده شده است؟ در خاتمه، شما و خودمان را به این قول تکان دهندهٔ نبی مکرّم اسلام، توجه و انذار می‌دهیم: هرکس به مرد یا زن مؤمنی تهمت بزند، خدا او را در قیامت در محلی از آتش نگه می‌دارد تا از عهدهٔ اثبات آنچه گفته است برآید (بحارالانوار).»

ساعتی پس از انتشار این بیانیه محسن پیرهادی در کانال تلگرام خود به میرسلیم تاخت و نوشت: «احتمالا کسی که فرق ۲۰۶ و لندکروز را نمی‌دانست بابت آسیبی که دوستان پسرش در آلبانی دیده‌اند به‌هم ریخته و نمی‌داند چه می‌گوید. دوره اینکه برای تخریب، تهمت را با سؤال مطرح کنید گذشته است. سؤال نپرسید؛ هر سندی دارید در رسانه‌ها منتشر کنید.»

اشاره پیرهادی به همکاری چند سال پیش فرزند مصطفی میرسلیم با سازمان مجاهدین خلق (منافقین) است. حالا باید دید واکنش میرسلیم که عموما در این موارد سکوت نمی‌کند، چه خواهد بود.

  • منبع خبر : فرارو