این روزها خبر انتصاب‌های مختلف و رنگارنگ ابراهیم‌رئیسی برای دولت سیزدهم به گوش می‌رسد؛ انتصاباتی که مثل تمام روسای دولت برخی تحمیلی و عده‌ای سهمیه‌ای و بخشی نیز سلیقه‌ای است. اما به نظر در این بین، معرفان بخش سهمیه‌ای و تحمیلی سعی کردند تمام عوامل احمدی‌نژاد را وارد پاستور کنند البته آن‌هایی که با اسفندیاررحیم […]

این روزها خبر انتصاب‌های مختلف و رنگارنگ ابراهیم‌رئیسی برای دولت سیزدهم به گوش می‌رسد؛ انتصاباتی که مثل تمام روسای دولت برخی تحمیلی و عده‌ای سهمیه‌ای و بخشی نیز سلیقه‌ای است.

اما به نظر در این بین، معرفان بخش سهمیه‌ای و تحمیلی سعی کردند تمام عوامل احمدی‌نژاد را وارد پاستور کنند البته آن‌هایی که با اسفندیاررحیم مشائی سرشاخ بودند و توسط او جابجا شدند.

از میان وزرا و معاونان و دستیاران گرفته تا اهالی رسانه دولت رئیسی از آن جماعتی هستند که به آرمان‌های احمدی‌نژاد بخاطر مشائی پشت کردند.

گذشته از همه اعضای کابینه جدیدترین انتصاب دولت رئیسی کاوه‌اشتهاردی است فردی که در اتفاقی ناگهانی در دولت احمدی‌نژاد از مدیریت روزنامه‌ایران حذف و علی‌اکبر جوانفکر، مشاور این روزهای احمدی‌نژاد جای او را گرفت.

یادمان هست که در آن‌ سال‌ها یعنی پس از مشکلات آیت‌الله‌خامنه‌ای با مشایی که بعد از ۸۸ علنی شد، رییس دفتر احمدی‌نژاد از بی‌‌توجهی رسانه دولت که مدیرش اشتهاردی بود انتقاد داشت و می‌گفت اخبار او را آنگونه که باید منتشر نمی‌کند ؛گفتنی است پس از عزل اشتهاردی این فعال رسانه‌ای مدعی شد که با یک پیامک به کارش پایان دادند.

در همان زمان هم روزنامه کیهان در مطلبی، برکناری کاوه اشتهاردی، مدیرمسئول روزنامه دولتی ایران را یک کودتا توسط اسفندیار رحیم مشایی و همچنین علی اکبر جوانفکر، مدیرعامل خبرگزاری ایرنا دانسته بود.

 

  • منبع خبر : قانون