نصیر بوشهر آنلاین – سیدرضا حسینی: یک سال از بر سر کار آمدن دولت انقلابی می گذرد و خدا را شکر که همه مشکلات کشور تحت سایه رئیس جمهور انقلابی بر طرف گردیده است. در مورد  دولت انقلابی بیان چند نکته لازم و ضروری به نظر میرسد : ۱– دولتهای قبلی همه ضد انقلاب بوده […]

نصیر بوشهر آنلاین – سیدرضا حسینی:

یک سال از بر سر کار آمدن دولت انقلابی می گذرد و خدا را شکر که همه مشکلات کشور تحت سایه رئیس جمهور انقلابی بر طرف گردیده است. در مورد  دولت انقلابی بیان چند نکته لازم و ضروری به نظر میرسد :
۱– دولتهای قبلی همه ضد انقلاب بوده و پس از چهل دو سال مردم رئیس جمهوری را انتخاب کرده اند که انقلابی می باشد.
۲– در دولت انقلابی اختلاس کاملا از بین رفته و پولهای بیت المال که اخیر در شرکت فولاد اصفهان ناپدید شده از نظر دولت انقلابی پول خُرد محسوب می گردد.
۳– دولت انقلابی به امید خدا طی چهار سال، چهارمیلیون مسکن برای ایرانیان خواهد ساخت و وزیر انقلابی حتما این کار را انجام خواهد داد.
۴– اعضای کابینه دولت انقلابی باسواد ترین افراد جامعه می باشند و در یک کلمه بی نظیرند. قبلا می گفتند پیپسی نظیر ندارد.
۵– هیچکس حتی در سطوح پایین در دولت انقلابی افراد دو تابعیتی وجود ندارد و هرگز فرزند فرد یا وابستگان اعضای کابینه فیلتر شکن نمی فروشند‌
۶- نوردیدگان دولت انقلابی آقا زاده نبوده  و نیستند وحتی فرزندان  وزیر پیشنهادی کار و تامین اجتماعی که اخیر به مجلس معرفی شد در خارج از کشور متولد نشده اند.
۷– دولت انقلابی هرگز قیمت کالاها و خدمات گران ننموده  و گران شدن کالاها و خدمات فتوشاپ است.
۸–  بسیاری از مردم اگر گرسنه و فقیرند مشکل خودشان است و اصلا به دولت انقلابی مربوط نیست‌.
۹– تحت سایه دولت انقلابی اگر کسی جهت معالجه خود یا اعضای خانواده اش پول دکتر و دارو ندارد بی سر و صدا در گوشه ای بمیرد ،زنده باد دولت انقلابی.
۱۰– دولت انقلابی سایه ات بر سر مردم مستدام باد.
سید رضا حسینی،بندر کنگان ،هفدهم مهر هزار و چهار صد و یک

  • منبع خبر : نصیر بوشهر آنلاین