راه‌افتادن گزینش در همشهری با سوالاتی مثل «چرا نماز جمعه نمی‌روی» و «چرا بچه نداری» ▪️وب‌سایت خبری فرارو، خبر داده با آغاز دوران شهرداری علی‌رضا زاکانی، مدیریت جدید همشهری، گزینش سخت‌گیرانه‌ای را برای تمدید قرارداد روزنامه‌نگاران این موسسه آغاز کرده. ▫️در این گزینش از سبک زندگی، عقاید و مواضع روزنامه‌نگاران، حتی روزنامه‌نگارانی با ۲۰سال سابقه […]

راه‌افتادن گزینش در همشهری با سوالاتی مثل «چرا نماز جمعه نمی‌روی» و «چرا بچه نداری»

▪️وب‌سایت خبری فرارو، خبر داده با آغاز دوران شهرداری علی‌رضا زاکانی، مدیریت جدید همشهری، گزینش سخت‌گیرانه‌ای را برای تمدید قرارداد روزنامه‌نگاران این موسسه آغاز کرده.

▫️در این گزینش از سبک زندگی، عقاید و مواضع روزنامه‌نگاران، حتی روزنامه‌نگارانی با ۲۰سال سابقه کار، سوالات جزئی پرسیده می‌شود؛ مثلا «چرا ازدواج نکرده‌ای؟»، «چرا بچه نداری؟»، «چرا در انتخابات رای ندادی؟»، «چرا نماز جمعه نمی‌روی؟» یا سوالاتی درباره احکام و نماز و عقاید دینی.

▫️فرارو نوشته قرارداد قبلی این روزنامه‌نگاران تا پایان سال بوده و در دوره مدیر قبلی، برای قراردادهای بعدی هم تصمیم‌گیری شده‌بوده است، اما مدیریت جدید موسسه، شرط تمدید قرارداد را قبولی در گزینش گذاشته.

???? موسسه همشهری، زیرمجموعه شهرداری تهران است. اخیرا علی‌رضا زاکانی، از نامزدهای پوششی ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری و از دست‌ راستی‌ترین اصول‌گرایان، به شهرداری تهران برگزیده شد.

 

  • منبع خبر : خبرجنوب