سردار محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ‌کننده کل سپاه، در مورد دستاورد‌های انقلاب اسلامی در طول این سال‌ها گفت: بیداری جهانی محقق شده است. همه‌جای دنیا برای آزادی و حق‌طلبی قیام کرده‌اند و این بزرگترین جلوه انقلاب اسلامی است.   به گزارش ایلنا، سردار نقدی گفت: در داخل کشور استقلال و آزادی ما محقق شده است. برای […]

سردار محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ‌کننده کل سپاه، در مورد دستاورد‌های انقلاب اسلامی در طول این سال‌ها گفت: بیداری جهانی محقق شده است. همه‌جای دنیا برای آزادی و حق‌طلبی قیام کرده‌اند و این بزرگترین جلوه انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش ایلنا، سردار نقدی گفت: در داخل کشور استقلال و آزادی ما محقق شده است. برای جمهوری اسلامی هم از لحاظ حاکمیت اسلام قدم‌های بلندی برداشته است، اما هنوز راه زیادی داریم که به آن شرایط آرمانی که برای ایران اسلامی مدنظر است، برسیم.

 

وی افزود: ما در تمام این ۴۵ سال با وجود جنگ، توطئه‌ها و ترورها، آزادی داشتیم که در هیچ‌جای دنیا نظیر آن پیدا نمی‌شود و استقلالی داشتیم که در هیچ کجای دنیا نظیرش پیدا نمی‌شود. حتی ایالات متحده استقلال ندارد و در حکمرانی خود براساس مصالح ملت خودش نمی‌تواند عمل کند بلکه براساس مصالح سرمایه‌دار‌های بزرگ بین‌المللی و صهیونیست‌های بین‌المللی عمل می‌کند. حتی آن‌هایی که امکانات وسیعی دارند، استقلال ما را ندارند و در دنیا استقلال ما بی‌نظیر است و این موارد جزو آرمان‌هایی است که انقلاب آن را فریاد زده و به آن رسیده‌ایم.

  • منبع خبر : فرارو