داوود بحرینی _نصیر بوشهر:نشست بررسی سال زراعی جدید امروز صبح با حضور معاون خدمات بیمه ای استان و کارشناسان کشاورزی به میزبانی شبانکاره برگزار شد. غلامعلی حسینی پناه معاون خدمات بیمه کشاورزی استان در گفتگو با نصیر بوشهر ضمن تبریک سال زراعی جدید اظهار کرد: در سال گذشته با وجود محدودیت های کرونایی با تلاش […]

داوود بحرینی _نصیر بوشهر:نشست بررسی سال زراعی جدید امروز صبح با حضور معاون خدمات بیمه ای استان و کارشناسان کشاورزی به میزبانی شبانکاره برگزار شد.

غلامعلی حسینی پناه معاون خدمات بیمه کشاورزی استان در گفتگو با نصیر بوشهر ضمن تبریک سال زراعی جدید اظهار کرد: در سال گذشته با وجود محدودیت های کرونایی با تلاش های کارشناسان بیمه ای شاهد درخشش استان بوشهر در سطح کشور بودیم و خدمات بیمه ای مطلوبی به کشاورزان ارائه شد.

حسینی پناه افزود: در سال گذشته صد میلیارد و سیصد میلیون ریال برنامه تکلیفی ما بود که با تلاش تمامی کارشناسان، حق تولید بیمه ای استان بوشهر بالغ بر ۱۱۹ میلیارد ریال شد که نشان از عملکرد شبانه ولی مجموعه استانی است.

معاون خدمات بیمه ای استان ضمن تشکر از همراهی های اهالی رسانه افزود: بر اساس سیاست های کلان تدوین شده ؛ صندوق بیمه ای استان باید از حالت تک بعدی و تک محصولی خارج شود و کارشناسان در کنار توجه به نخلداران باید از تنوع محصولی و تمامی ظرفیت های صندوق استانی برای ارائه خدمات مطلوب تر استفاده کنند‌.

غلامعلی حسینی پناه در بخشی از این نشست عنوان کرد: در سال زراعی جدید تعرفه های بیمه ای بسیار خوب و مناسبی در بخش های مختلف زراعت و باغبانی برای کشاورزان استان بوشهر در نظر گرفته ایم که در این زمینه کارشناسان باید سعی کنند نگاه کشاورزان را به سمت خدمان بیمه ای ترغیب کنند.

معاون خدمات بیمه ای استان در پایان خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های صندوق بیمه ای استان در سال زارعی جدید استفاده از تمامی ظرفیت های موجود استانی برای به حداقل رساندن آسیب های احتمالی به کشاورزان است.

  • منبع خبر : نصیر بوشهر