داوود بحرینی_نصیر بوشهر: یک ماه پیش مطلبی در پایگاه خبری تحلیلی نصیر بوشهر در زمینه عدم دسترسی دانش آموزان و مردم شهر شبانکاره به اینترنت مطلوب درج شد. بعد از حدود گذشته یک ماه یکی از شبکه های ارائه دهنده خدمات اینترنتی و تلفنی در شهر شبانکاره با وجود برخی مخالفت ها با ورود فرماندار […]

داوود بحرینی_نصیر بوشهر: یک ماه پیش مطلبی در پایگاه خبری تحلیلی نصیر بوشهر در زمینه عدم دسترسی دانش آموزان و مردم شهر شبانکاره به اینترنت مطلوب درج شد.

بعد از حدود گذشته یک ماه یکی از شبکه های ارائه دهنده خدمات اینترنتی و تلفنی در شهر شبانکاره با وجود برخی مخالفت ها با ورود فرماندار دشتستان مطالبه عموم مردم این شهر تحقق پیدا کرد.

فتح اله نوروزی فرماندار شهرستان دشتستان در گفتگو با نصیر بوشهر ضمن تشکر از مطلب منتشر شده در پایگاه خبری تحلیلی نصیر بوشهر اظهار کرد؛ با توجه به گسترش عصر تکنولوژی و اپیدمی کرونا یکی نیاز های اساسی شهروندان دسترسی به اینترنت مطلوب هست؛ و مسئولان باید در تمامی حوزه ها کنار مردم باشند.

نماینده عالی در ادامه عنوان کرد: در هفته دولت امسال ۴۵ سایت تلفن همراه با اعتباری بالغ بر ۴۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

  • منبع خبر : نصیر بوشهر