فروش اقساطی تیگو ۸ پرو، تیگو ۷ پرو و آریزو ۶ پرو در مهرماه ۱۴۰۱ آغاز شد. مدیران خودرو محصولات فونیکس را به شکل اقساطی ویژه مهرماه به بازار عرضه می‌کند.   شرکت مدیران خودرو قصد دارد محصولات فونیکس شامل تیگو ۸ پرو، تیگو ۷ پرو و آریزو ۶ پرو را به شکل اقساطی ویژه […]

فروش اقساطی تیگو ۸ پرو، تیگو ۷ پرو و آریزو ۶ پرو در مهرماه ۱۴۰۱ آغاز شد. مدیران خودرو محصولات فونیکس را به شکل اقساطی ویژه مهرماه به بازار عرضه می‌کند.

 

شرکت مدیران خودرو قصد دارد محصولات فونیکس شامل تیگو ۸ پرو، تیگو ۷ پرو و آریزو ۶ پرو را به شکل اقساطی ویژه مهر ۱۴۰۱ به بازار عرضه کند. در ادامه جزئیات شرایط فروش اقساطی تیگو ۸ پرو، تیگو ۷ پرو و آریزو ۶ پرو مدیران خودرو ویژه مهرماه را مشاهده می‌کنید:

فروش اقساطی تیگو ۸ پرو، تیگو ۷ پرو و آریزو ۶ پرو

شرکت مدیران خودرو در ادامه طرح‌های فروش محصولات قصد دارد تیگو ۸ پرو پریمیوم را با قیمت ۱ میلیارد و ۷۹۴ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان، آریزو ۶ پرو اکسلنت را با قیمت ۱ میلیارد و ۶۰ میلیون تومان و تیگو ۷ پرو اکسلنت را نیز با قیمت ۱ میلیارد و ۲۵۶ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان به فروش برساند.

در این طرح فروش برای مدت اقساط ۱۲ ماهه نرخ سود تسهیلات ۱۸ درصد، برای اقساط ۲۴ ماهه نرخ سود تسهیلات ۱۹.۵ و برای اقساط ۳۶ ماهه نیز نرخ سود تسهیلات ۲۱ درصد در نظر گرفته شده است. همچنین در این طرح سود تاخیر و انصراف ۱۲ درصد و موعد تحویل خودروها نیز ۴۵ روز کاری خواهد بود.

  • منبع خبر : طلا