????تاپینگ! گویا این اسم خوراکی است که چندین سال است به جای پنیر پیتزا به خوردمان می‌دهند، محصولی که نوعی چربی گیاهی است به جای محصولی لبنی فروخته می‌شود اما با همان قیمت و با همان بسته‌بندی، تا جایی که احتمالا اغلب شما اولین بار است که می‌فهمید آنچه احتمالا تمام یکی دو سال […]

 

????تاپینگ! گویا این اسم خوراکی است که چندین سال است به جای پنیر پیتزا به خوردمان می‌دهند، محصولی که نوعی چربی گیاهی است به جای محصولی لبنی فروخته می‌شود اما با همان قیمت و با همان بسته‌بندی، تا جایی که احتمالا اغلب شما اولین بار است که می‌فهمید آنچه احتمالا تمام یکی دو سال گذشته از برندهای معروف تولید کننده پنیر پیتزا خریده‌اید چیز دیگری بوده است.

 

‌????این اقدام تولید کننده‌های معروف طی هفته گذشته سر و صدا کرد. وقتی یکی از کاربران توئیتر نوشت: «یک تجربه پنیری‌ عجیب: پنیر پیتزای ۹۵۰ گرمی … که روی هردوی اینها یعنی «پنیر پیتزا» درشت چاپ شده و در سایت‌های آنلاین هم با همین اسم فهرست شده، رویش کوچک پرفراژ شده «تاپینگ» که چیزی غیر از پنیر است و صرفا فرآورده لبنی-چربی است اما ، همینطور زده ۲۰۰۰ گرم!! دقیقا چطوری؟ شما می‌دانید؟»

 

 

  • منبع خبر : عصر ۱۴۰۰