افزایشی های دلار می گویند از امروز دلار در کانال ۲۸۳۰۰ تثبیت خواهد شد تا به کانال های مستحکم ۲۸۵۰۰ و ۲۸۸۰۰ تومان حرکت کند. شرایط سیاسی و آینده مذاکرات به گونه‌ ای نیست که فروشندگان بزرگ را روانه بازار کند، حتی اگر به واسطه عرضه بازارساز، قیمت در ابتدای امروز در مسیر نزولی قرار […]

افزایشی های دلار می گویند از امروز دلار در کانال ۲۸۳۰۰ تثبیت خواهد شد تا به کانال های مستحکم ۲۸۵۰۰ و ۲۸۸۰۰ تومان حرکت کند. شرایط سیاسی و آینده مذاکرات به گونه‌ ای نیست که فروشندگان بزرگ را روانه بازار کند، حتی اگر به واسطه عرضه بازارساز، قیمت در ابتدای امروز در مسیر نزولی قرار بگیرد، در ادامه با ورود تقاضای احتیاطی، رشد قیمت دلار ادامه خواهد یافت.

در کنار فشار اونس که سد راه افزایشی‌های سکه شد، عامل دیگری که سرعت رشد سکه‌ را کند کرد، حباب قیمتی سکه بود. در صورتی که رشد دلار ادامه پیدا کند، حباب سکه به زیر ۳۰۰ هزار تومان کشیده خواهد شد و سکه به بالای ۱۲۲۰۰ وارد خواهد شد تا سکه بازان خرید های خود را بالا ببرند.

دلار

دلار

عقب گرد دلار می تواند سکه‌ بازان را وارد موقعیت فروش کند و زمینه‌ ساز برگشت سکه به کانال ۱۱ میلیون تومان شود زیرا زمان سود گیری معامله‌ گران دلار فرا رسیده که بخشی از خرید های قبلی خود را به فروش برسانند و کسب سود کنند. این روند می تواند دلار را به کانال ۲۷۸۰۰ برساند.

همچنین طی روز های گذشته بیت کوین نیز با توجه به فاند سخنان پاول که اعلام کرد قرار است رفتار آنها با بیت کوین بسیار متفاوت از چین باشد، توانست رشد خوبی را تجربه کرده و به کانال ۴۷ هزار دلار وارد شد.

سکه و طلا

سکه و طلا

گزارش روزانه قیمت ها نسبت به ساعت ۱۲ روز گذشته

عنوان قیمت امروز قیمت روز گذشته
اونس طلا ۱۷۶۰ دلار ۱۷۳۲ دلار
مثقال طلا ۵,۰۴۸,۰۰۰ تومان ۵,۰۳۵,۰۰۰ تومان
سکه امام ۱۱,۹۳۵,۰۰۰ تومان ۱۱,۹۶۵,۰۰۰ تومان
سکه بهار ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۱۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان
نیم سکه ۶,۱۰۰,۰۰۰ تومان ۶,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ربع سکه ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
یورو ۳۲,۸۵۰ تومان ۳۲,۸۰۰ تومان
دلار ۲۸,۲۷۰ تومان ۲۸,۳۳۰ تومان

  • منبع خبر : طلا