سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری روز شنبه اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به دستگیری متعهدین ارزی در محدوده خیابان ولیعصر (عج) شدند. وی افزود: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی پیش دستانه و شکایت تعدادی از صرافان و بانک مرکزی مبنی بر عدم ایفای تعهد ارزی توسط مدیران شرکتی […]

سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری روز شنبه اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به دستگیری متعهدین ارزی در محدوده خیابان ولیعصر (عج) شدند.

وی افزود: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی پیش دستانه و شکایت تعدادی از صرافان و بانک مرکزی مبنی بر عدم ایفای تعهد ارزی توسط مدیران شرکتی فعال در زمینه پتروشیمی که ۲۲ میلیون دلار ارز جهت واردات موادشیمیایی دریافت و به تعهدات ارزی و عدم فروش ارز حاصل از صادرات عمل نکرده متواری شدند.
این مقام انتظامی ادامه داد: لذا کارآگاهان این پلیس مبادرت به شناسایی و دستگیری متهمین کردند.
سرهنگ بهرامی گفت: میزان تعهد ارزی وی به میزان ۲۲ میلیون دلار بوده که پرونده‌ای در خصوص تشکیل پس از انجام تحقیقات، متهمین ضمن اعتراف به بزه ارتکابی به مرجع قضایی معرفی شدند.
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشابه با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

  • منبع خبر : تسنیم