???? غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، فعال سیاسی اعتدالگرا می‌گوید: کدام موضوع و مطالبه مردم این روزها جزء دستورکار نخست مجلس قرار دارد.   ????(با اشاره به مشکلاتی همچون وضعیت بد اقتصادی، بیکاری و گرانی) هیچ مشخص نیست که مجلس در حال حاضر برای این موضوعات می خواهد چه راهکاری ارائه کند. اخیرا نیز موضوع […]

 

???? غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، فعال سیاسی اعتدالگرا می‌گوید: کدام موضوع و مطالبه مردم این روزها جزء دستورکار نخست مجلس قرار دارد.

 

????(با اشاره به مشکلاتی همچون وضعیت بد اقتصادی، بیکاری و گرانی) هیچ مشخص نیست که مجلس در حال حاضر برای این موضوعات می خواهد چه راهکاری ارائه کند. اخیرا نیز موضوع بررسی لیست اموال مسئولان در مجلس حاشیه هایی را ایجاد کرد، بعد گفتند این موضوع مربوط به مجلس هشتم است اما این پاک کردن صورت مسئله بود، اگر نمایندگان متوجه شدند که مردم از محرمانه بودن اموال مسئولان ناراضی هستند خوب آن مصوبه را باطل کنند.

????مردم این روزها در پیگیری شدن مسائل و مشکلات شان توسط نمایندگان عاجز مانده اند. همچنین ضمن احترام به نمایندگان از بیان کارشناسان و صحبت های مردم این طور برداشت می شود که افراد باسواد و خبره به مجلس نرفته اند بنابراین جامعه از مجلس کنونی ناامید است.

????زمانی مردم به نماینده رأی می دادند، بعد هم از او مطالبه گری می کردند اما الان امیدی به مجلس ندارند و بیشتر چشم امید به دولت دوخته اند.

????قرار بود مجلس یازدهم ۸ بسته اقتصادی بدهد، اما مشخص شد که صرفا یک شوی تبلیغاتی بود. بعید می دانم آقای قالیباف بتواند این مجلس را تکان بدهد، در حالیکه انتظار بود آقای قالیباف برای کمیسیون های تخصصی مجلس مأموریت تعریف می کرد تا هر کدام آنها بسته ای اقتصادی در حوزه تخصصی خودشان ارائه دهد.

????آمار بگیریم ۷۰-۸۰ درصد مردم از مجلس اعلام نارضایتی و ناامیدی می کنند. عبارت بهترش آن است که گفته شود مردم از مجلس بریده‌اند به همین خاطر از نمایندگان مطالبه گری نمی کنند.

 

  • منبع خبر : عصر مجلس