رسانه‌های وابسته با شوق عجیبی خبرسازی کردند که وام مسکن یک میلیارد شد! اقدامی کودکانه که مناسب دهه‌۶۰ بود؛ آن‌ زمان که نعمت فضای‌مجازی نبود و در سیاست مونولوگی مسئولان، هرچه به گوش مردم می‌رسید را نمی‌توانستند از جای دیگر هم تاییدیه بگیرند و فقط بولتن‌ها خبرپراکنی می‌کردند. آن‌ها می‌گویند اگر شما از امروز به […]

رسانه‌های وابسته با شوق عجیبی خبرسازی کردند که وام مسکن یک میلیارد شد!

اقدامی کودکانه که مناسب دهه‌۶۰ بود؛ آن‌ زمان که نعمت فضای‌مجازی نبود و در سیاست مونولوگی مسئولان، هرچه به گوش مردم می‌رسید را نمی‌توانستند از جای دیگر هم تاییدیه بگیرند و فقط بولتن‌ها خبرپراکنی می‌کردند.

آن‌ها می‌گویند اگر شما از امروز به مدت ۱۵ سال ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان به بانک بدهید، در پایان این فرآیند به شما یک میلیارد تومان وام خواهند داد.

به نوشته یک فعال توییتری اگر فرض کنیم قیمت خانه مطابق روند سال ۱۳۸۵ تا ۱۴۰۰ رشد کند، متقاضی عزیز با این وام در سال ۱۴۱۵ قادر به خرید حدود یک مترمربع واحد مسکونی در تهران خواهد بود.

این مسئولان که قیمت هویچ را نمی‌توانند امروز کنترل کنند برای ۱۵سال آینده که اصلا مشخص نیست با این شیوه مدیریت چه بر سر مردم بیاید  برای تمسخر نسل جوان وعده می‌دهند و بوقچی‌های آن‌ها نیز شروع به جیغ و هورا کشیدن می‌کنند دقیقا مانند شادی کردن‌های مصنوعی طالبان و عمله‌هایش که برای توهم اشغال پنجشیر به راه انداختند.

  • منبع خبر : قانون