❗️عفت شریعتی، نماینده انقلابی مجلس: برای تمدن نوین جهان اسلام باید جمعیت ایران را افزایش دهیم و آن را به ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیونی برسانیم. ✍تمدن نوین نیازمند مسئولانی کارآمد و دور از شعارزدگی است که با حقایق زندگی اکثریت مردم آشنا باشند نه آن‌هایی که خودروهای چندصدمیلیونی، وام‌های آنچنانی و رانت‌های مختلف دارند […]

 

❗️عفت شریعتی، نماینده انقلابی مجلس: برای تمدن نوین جهان اسلام باید جمعیت ایران را افزایش دهیم و آن را به ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیونی برسانیم.

✍تمدن نوین نیازمند مسئولانی کارآمد و دور از شعارزدگی است که با حقایق زندگی اکثریت مردم آشنا باشند نه آن‌هایی که خودروهای چندصدمیلیونی، وام‌های آنچنانی و رانت‌های مختلف دارند و از حال مردم بی‌خبر هستند.

❗️هنوز صدای ناله کردن‌های‌تان در گوش مردم است که آب و برق ندارید، پول ندارید، عرضه ایجاد اشتغال ندارید، جوابگوی مسکن مردم نیستید ووو.

❗️هر زمان به حدی از کفایت و کارآمدی رسیدید که توانستید دان مرغ و یونجه گاو و گوسفند تولید کنید از تمدن‌سازی و جمعیت ۲۰۰میلیونی سخن بگویید.

❗️اگر از ابتدا به جای گنده‌گویی‌های کمیتی دنبال عملگرایی کیفیتی بودید وضع امروز مردم به این صورت نبود که مجبور باشید برای فرزندآوری به دست و پای ملت بیفتید و طرح‌های مشکل‌زا ارائه دهید.

 

  • منبع خبر : قانون