????دبیرکل حزب مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب درخصوص انتصاب‌ها در شهرداری تهران می‌گوید: الان مشاهده می‌کنیم که صرف منسوب بودن این افراد به خودشان، چنین انتصاباتی را انجام می‌دهند، همین افراد اگر در گذشته فردی کوچک‌ترین نسبتی با افراد مسئول داشت فریاد وا اسلاما سر می‌دادند و کفن‌پوش می‌شدند اما الان می‌بینیم که اقدام سخیف‌تری توسط […]

 

????دبیرکل حزب مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب درخصوص انتصاب‌ها در شهرداری تهران می‌گوید: الان مشاهده می‌کنیم که صرف منسوب بودن این افراد به خودشان، چنین انتصاباتی را انجام می‌دهند، همین افراد اگر در گذشته فردی کوچک‌ترین نسبتی با افراد مسئول داشت فریاد وا اسلاما سر می‌دادند و کفن‌پوش می‌شدند اما الان می‌بینیم که اقدام سخیف‌تری توسط خودشان انجام می‌شود و این خسارت‌بار است.

????جوانان می‌توانند به‌عنوان دستیاران جذب شوند و این خیلی خوب است اما این عبارت مشاوران جوان را متوجه نمی‌شوم. کسی که فاقد تجربه است چه مشورتی می‌خواهد بدهد.

????باید مدیران را بازنشسته کنند و جوانان را در اموری بگذارند که به مدارج بالاتر برسند. الان مشاهده می‌کنیم که افراد فاقد تخصص و تجربه را صرف اینکه در باند و جریان و از اقوامشان هستند در پستی می‌گذارند. این افراد تا توجیه شوند هزینه دیگری را تحمیل می‌کنند.

????قبلا همین افراد، مخالف انتصاب‌های فامیلی بودند و به دیگران برچسب هزار و یک فامیل می‌زدند. دوستان بگذارید عرقتان خشک شود، بعد انتصاب‌های فامیلی را شروع کنید. اینها به دنبال منافع گروهی و جناحی هستند و بقای خود را در بقای سیستم نمی‌بینند و فقط به فکر بقای خود هستند.

 

  • منبع خبر : عصر مجلس