این روزها اکثر مردم اعم از اصلاح‌طلب، اصولگرا، احمدی‌نژاد و … غیر از حزب‌اللهی‌های مدعی انقلابی‌گری دست به اعتراض علیه طالبان و تفکری زدند که با فتواهای صدمن یه غاز می‌کوشند ملتی را با تکفیر و تهدید در حکومت خود گروگان بگیرند. ملت ایران برعکس برخی از جریانات نه دنبال دخالت نظامی و جنگ […]

 

این روزها اکثر مردم اعم از اصلاح‌طلب، اصولگرا، احمدی‌نژاد و … غیر از حزب‌اللهی‌های مدعی انقلابی‌گری دست به اعتراض علیه طالبان و تفکری زدند که با فتواهای صدمن یه غاز می‌کوشند ملتی را با تکفیر و تهدید در حکومت خود گروگان بگیرند.

ملت ایران برعکس برخی از جریانات نه دنبال دخالت نظامی و جنگ و کشتار برای حفظ یک فرد در افغانستان هستند و نه قصد دخالت در امور کشورهای دیگر را دارند فقط تنها نکته‌ای که به آن اعتراض دارند بی‌آبرو کردن ایران توسط عده‌ای با دفاع از طالبان است.

مردم همیشه منتقد و معترض دفاع از ظالم هستند و با جریانات آفتاب‌پرست که روزی ظلم می‌کنند و روزی از ظالم حمایت می‌کنند و گاهی در برابر ظلمت و تاریکی سکوت می‌کنند تا به اهداف جناحی خود برسند خیلی متفاوت هستند.

در این بین، تریبون‌ها و بولتن‌های جریان ورشکسته که بازی را بدجور در افغانستان باخت از عصبانیت سعی می‌کنند افکارعمومی را به انحراف بکشند و به گونه‌ای نشان دهند که گویی یک جریان و جناح سیاسی خاص در کشور فقط به دنبال این خواسته انسانی است در صورتیکه سناریویی سوخته است زیرا غیر ار مواجب بگیران همین قماش، همه مردم به دفاع اقتدارگرایان از طالبان اعتراض دارند.

 

  • منبع خبر : قانون