محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در صفحه اینستاگرام خود نوشت: آقای رستم قاسمی فرموده اید می‌خواهید به مردم زمین بدهید تا خانه یک طبقه بسازند و راحت زندگی کنند. درود بر شما. اما: ۱- یادتان هست معجزه هزاره سوم را که ۱۵-۱۶سال پیش می‌گفت می‌خواهد به هر خانواده ایرانی زمین بدهد تا ویلا‌های ۵۰۰ تا […]

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

آقای رستم قاسمی فرموده اید می‌خواهید به مردم زمین بدهید تا خانه یک طبقه بسازند و راحت زندگی کنند.
درود بر شما. اما:

۱- یادتان هست معجزه هزاره سوم را که ۱۵-۱۶سال پیش می‌گفت می‌خواهد به هر خانواده ایرانی زمین بدهد تا ویلا‌های ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ متری بسازند؟! دولت او (که جنابعالی هم افتخار حضور در آن را داشتید) پردرآمدترین و در عین حال ناکارآمدترین دولت از زمان هوخشتره تا کنون بود.

۲- حرفهایتان بدجوری شبیه به ماری آنتوان آخرین ملکه فرانسه هم هست. او در پاسخ به مردمانی که می‌گفتند نان نداریم گفته بود خب کیک بخورید! بلا از شما دور باشد، اما این خانم توسط انقلابیون گردن زده شد!

۳- برادر عزیز! یک کلمه راست و حسینی به مردم بگویید وعده احداث یک میلیون خانه در سال، کشک بود و امکانش از اول هم وجود نداشت. حرفی زدیم و حالا هم پس می‌گیریم. چرا با شعار خانه یک طبقه، باز هم ملت را سر کار می‌گذارید و سنگ قلاب می‌کنید؟

۴- نگران نیستید با این جور گفتار‌ها و رفتار‌ها کاپ ناکارامدترین دولت تاریخ ایران از آقای احمدی نژاد پس گرفته شود و به دولت آقای #رئیسی تعلق گیرد؟

  • منبع خبر : فرارو