آفتاب یزد نوشت: چندی پیش خاندوزی وزیر اقتصاد در برنامه «بدون توقف» طی اظهار نظری گفته بود:«در خصوص تاخیر در اجرای طرح کالابرگ نان باید عرض کنم در ابتدا می‌خواهیم از طریق سامانه‌ نان و آرد انحراف را به حداقل برسانیم، بعد اگر قرار بود قیمت افزایش پیدا کند بگوییم از همه ابزارهای دیگر استفاده […]

آفتاب یزد نوشت: چندی پیش خاندوزی وزیر اقتصاد در برنامه «بدون توقف» طی اظهار نظری گفته بود:«در خصوص تاخیر در اجرای طرح کالابرگ نان باید عرض کنم در ابتدا می‌خواهیم از طریق سامانه‌ نان و آرد انحراف را به حداقل برسانیم، بعد اگر قرار بود قیمت افزایش پیدا کند بگوییم از همه ابزارهای دیگر استفاده کردیم، در گذشته نزدیک به ۳۰ درصد میزان توزیع آردی که در کشور صورت می‌گرفت به فروش مشتری نمی‌رسید و الحمدلله در همین دو سه ماه که این طرح پیاده شده بدون فشار به مردم این حجم را شناسایی کردیم، و امروز می‌توانیم بگوییم که چه فردی با کارت ملی از کدام نانوایی نان خریده اما در واقع نانی خریده نشده و تنها آرد را برده است.»

 

حالا این گفته او با واکنش هایی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شده است.

یکی از کاربران در این باره نوشته است:« میدانیم چه کسی چه تعداد نان خریده ولی نمیدانیم چه کسی ۹۲هزار میلیارد تومان را جابجا کرده است. ۱۲هزار میلیارد تومان را چه کسی برده، ۷.۴ میلیارد دلار پتروشیمی کجاست، هشت هزار میلیارد تومان صندوق فرهنگیان چه شده».

 

کاربر دیگری گفته است:«امروز ما می دانیم چه فردی از کدام نانوایی خرید کرده است! اما نمی دانیم چه کسی و به چه دلیلی نتوانسته است، خرید کند! یعنی چه».

 

دیگری نوشت:« بعد از ۱۰سال هنوز نتونستید سه میلیارد یورو کلاهبرداری بابک زنجانی رو پیدا کنید».

 

می دانیم چه کسی چه تعداد نان خریده اما نمی دانیم چگونه تخلف ۹۲ هزار میلیاردی رخ داده!

کاربران دیگر نوشته اند:« میتونه بفهمه کی از کجا نون گرفته ولی نمیتونه بفهمه این ۹۲هزار میلیارد تومان که از شرکت فولاد مبارکه تخلف شده الان کجاست »، «چه هنر بزرگی! نون رو از سفره های مردم بیرون کشیدن و شمردن لقمه هاشون خیلی هنر میخواد»، « نمی توانیم بفهمیم که چه کسی هزاران میلیارد دلار تخلف کرده و فرار کرده. این اگه اسمش پیشرفت نیست پس چیه؟»

  • منبع خبر : طلا