قیمت سکه امامی امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار به شکل متوسط ۴۰ میلیون و ۴۴۵ هزار تومان به ثبت رسید. سکه امامی به این ترتیب نسبت به آخرین روز معاملاتی بازار یعنی شنبه ۱۱ فروردین، حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شد و نرخ طلا ۱۸ عیار نیز […]

قیمت سکه امامی امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار به شکل متوسط ۴۰ میلیون و ۴۴۵ هزار تومان به ثبت رسید.

سکه امامی به این ترتیب نسبت به آخرین روز معاملاتی بازار یعنی شنبه ۱۱ فروردین، حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شد و نرخ طلا ۱۸ عیار نیز با افزایش تقریبا ۱۰۰ هزار تومانی از مرز سه میلیون و ۴۰۰ فراتر رفت. در مرکز مبادله ارز و طلا، اما نرخ دلار و یورو دولتی تفاوت قابل ملاحظه‌ای با قبل از تعطیلات ندارد.

قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله

قیمت دلار خدماتی امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین طبق اعلام مرکز مبادله ارز و طلا ۴۳ هزار و ۴۶۰ تومان است.

قیمت یورو خدماتی نیز که مبنای محاسبه ارز دولتی است، امروز ۴۶ هزار و ۶۵۰ تومان است و با این اوصاف قیمت دلار و یورو دولتی امروز تغییر زیادی ندارد.

قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله ارز و طلا

انواع ارز خدماتی امروز
دلار خدماتی ۴۳ هزار و ۴۶۰ تومان
یورو خدماتی ۴۶ هزار و ۶۰ تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه

نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین همزمان با معاملات ابتدایی بازار معادل سه میلیون و ۴۱۱ هزار تومان به‌ثبت رسید و از این حیث ۱۰۳ هزار تومان درقیاس با عصر شنبه ۱۱ فروردین افزایش پیدا کرد.

سکه امامی با رشد قیمت یک میلیون و ۵۰۲ هزار تومانی، از مرز ۴۰ میلیون عبور کرد و به‌شکل متوسط ۴۰ میلیون و ۴۴۵ هزار تومان قیمت خورد. نیم‌سکه در کانال ۲۳ میلیون و ربع سکه نیز در محدوده ۱۴ میلیون قیمت خوردند.

قیمت انواع طلا و سکه

طلا و سکه شنبه ۱۱ فروردین سه‌شنبه ۱۴ فروردین
هر گرم طلا ۱۸ عیار سه میلیون و ۳۰۸ هزار تومان سه میلیون و ۴۱۱ هزار تومان
سکه امامی ۳۸ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان ۴۰ میلیون و ۴۴۵ هزار تومان
نیم سکه ۲۳ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان ۲۳ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان
ربع سکه ۱۴ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان ۱۴ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان
سکه گرمی هفت میلیون و ۲۰ هزار تومان هفت میلیون و ۴۲۰ هزار تومان

  • منبع خبر : فرارو