نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: رزمندگان سپاه اسلام بزرگترین رزمندگانی هستند که به عشق ملت ایران همیشه جان پناه و فدایی ملت بودند و نباید مورد بی احترامی قرار گیرند. به گزارش ایسنا، مرتضی محمودوند در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شرایط […]

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: رزمندگان سپاه اسلام بزرگترین رزمندگانی هستند که به عشق ملت ایران همیشه جان پناه و فدایی ملت بودند و نباید مورد بی احترامی قرار گیرند.

به گزارش ایسنا، مرتضی محمودوند در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شرایط سیاسی کشور امروز بحرانی است و به این بحران‌ها و مشکلات عدیده‌ای که برای ملت ایران ایجاد می‌کنند، دامن می‌زنند.

وی افزود: بی افتخار کسانی هستند که برای دفاع از ملت ایران هیچ وقت خطر نکردند. رزمندگان سپاه اسلام بزرگترین رزمندگانی هستند که به عشق ملت ایران همیشه جان پناه و فدایی ملت بودند امروز نباید گستاخانه مورد بی احترامی قرار گیرند.

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس یازدهم خطاب به وزیر نیرو گفت: در راستای مشکلات عدیده استان لرستان به خصوص محاسبات برق این استان تذکر می‌دهم که دمای هوا در استان لرستان اگر بیشتر از حوزه مرزنشین‌ها نباشد کمتر نیست، اما قیمت برق برای مردم لرستان با تعرفه‌های معمول کشور محاسبه می‌شود.

محمودوند در رابطه با موضوع آب شرب استان لرستان عنوان کرد: استانی که خود زاینده و سرچشمه تمام مخازن استان‌های همجوار است، امروز بیشتر روستا‌های آن آب شرب ندارند. در وزارت نیرو قول دادند که آب شرب سپیددشت، چگنی و اقصی نقاط روستا‌های دورافتاده درست شود، اما هنوز هیچ کاری انجام نشده است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها خطاب به رئیس جمهور بیان کرد: استان ویژه لرستان کجا رفت و چه شد؟ از طلا بودن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید و همان استان معمولی را برای ما محاسبه کنید. طبق آمار در مصوبات سفر شما به استان لرستان در قیاس با استان‌هایی که وسعت و جمعیت آن‌ها حتی از لرستان هم کمتر است ظلم شده، به خصوص در حوزه کشاورزی این مصوبات ظالمانه است و به داد مردم برسید.

وی عنوان کرد: زمانی تمام رسانه‌های معاند داخلی و خارجی به رئیس مجلس حمله کردند و فقط عکس دخترخانمی در یک اتوبوس در ترکیه را داشتند. به این دلیل به ایشان حمله کردند که کسی بود که سردار طهرانی مقدم و تمام بزرگان گفتند اگر آقای قالیباف نبود ما در صنعت موشکی، هوافضا، نیروی انتظامی و شهرداری هیچ پیشرفتی نداشتیم. برای این است که رسانه و دشمن خارجی به هر بهانه‌ای اسم همین رزمنده که به او بی افتخار می‌گویند را می‌آورد، چون می‌دانند تنها برگ برنده جمهوری اسلامی در اجرا و کمک به ملت ایران همین رزمنده است و بنابراین از این رزمنده تشکر می‌کنم.

نماینده مردم خرم آباد با بیان اینکه در بودجه استان لرستان به این استان ظلم شده است، گفت: آقای قالیباف برای بودجه این استان و بودجه سد‌های آن از شما تشکر می‌کنم. متاسفانه شرایط استان لرستان شرایط وخیمی است.

وی افزود: کسانی که سابقه اسنادی ضد انقلاب دارند و در گذشته در حوزه اصلاحات بوده و در دولت هاشمی، خاتمی و احمدی نژاد بودند امروز هم در دولت آقای رئیسی همه کاره هستند و مجددا بچه‌های دلسوز نظام و رزمنده‌های لرستانی خانه نشین شدند.

محمودوند خطاب به رئیس جمهور بیان کرد: آقای رئیسی متاسفانه با کسانی نشست و برخاست می‌کنید که محرم نظام نبودند و نیستند، از سر دلسوزی برای حفظ نظام اقدام کنید، این آخرین اخطار وکیل مردم لرستان است و دفعه بعد با اسنادی توضیح می‌دهم که هیچ کس پاسخگو نیست.

  • منبع خبر : فرارو