متاسفانه سهم بانوان بوشهری از پارک بانوان تنها نام آن است، که ان را به دوش می کشند، آیا سزاوار است در شهری که فضای سبز و مکان تفریحی چندانی ندارد، تنها پارکی که به ظاهر اختصاص به بانوان دارد، خالی از بانوان و بنا به دلایلی مکانی برای خرید، فروش و استفاده جوانان از […]

متاسفانه سهم بانوان بوشهری از پارک بانوان تنها نام آن است، که ان را به دوش می کشند، آیا سزاوار است در شهری که فضای سبز و مکان تفریحی چندانی ندارد، تنها پارکی که به ظاهر اختصاص به بانوان دارد، خالی از بانوان و بنا به دلایلی مکانی برای خرید، فروش و استفاده جوانان از مواد مخدر گل باشد؟ واقعاکه جای بسی تاسف دارد.
ای کاش شهرداری و شورای شهر بجای پرداختن به مسائل حاشیه ای و پیش پا افتاده که هیچ ربطی به شهروندان ندارند فکری به حال اوقات فراغت بانوان کرده و به آینده جوانان شهر می اندیشیدند، نه اینکه با بستن چشمان خود و بی تفاوتی کمک به گسترش این معضل اجتماعی کنند .

مگر نه اینکه در
تقسیم کار ساختاری نیروی انتظامی پرداختن به مسائل مربوط به امینت اخلاقی به پلیس امنیت اخلاقی تفویض گردیده که این واحد از زیر مجموعه های پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا است. ماموریت تعیین شده برای پلیس امنیت اخلاقی عبارت است از؛
مبارزه با مفاسد اجتماعی، مفاسد اخلاقی و فرهنگی و الکترونیکی، و اجرای تدابیر و قوانین مقررات ابلاغی از وظایف این پلیس تخصصی می باشد که یکی از قسمت های آن پلیس گشت ارشاد خیابانی است. پس چرا عملا در شهر کوچکی چون بوشهر آن هم در پارک محلی که از منطقه های پر تردد و خوب شهر می باشد باید شاهد چنین رخدادهایی باشیم.
قطعا بانوان بوشهری مطالبه گر حقوق شهروندی خود از شهرداری و پلیس امنیت اخلاقی هستند و برای رسیدن به آنها تلاش خواهند کرد .

  • منبع خبر : نصیر بوشهر