منصور حقیقت پور، مشاور علی لاریجانی درباره ادعای رییسی مبنی بر تلاش برای تأیید لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفتگو کرده است. به گزارش نامه نیوز، بخش‌های مهم این گفتگو را در ادامه می‌خوانید: من هیچ خبری از این قضیه نداریم، حتی اخباری داریم خلاف این را نشان می‌دهد. اگر آقای رئیسی مستنداتی دارد […]

منصور حقیقت پور، مشاور علی لاریجانی درباره ادعای رییسی مبنی بر تلاش برای تأیید لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفتگو کرده است.

به گزارش نامه نیوز، بخش‌های مهم این گفتگو را در ادامه می‌خوانید:

  • من هیچ خبری از این قضیه نداریم، حتی اخباری داریم خلاف این را نشان می‌دهد. اگر آقای رئیسی مستنداتی دارد که از عدم تأیید صلاحیت آقای دکتر علی لاریجانی رنجیده شده و ورود کرده تا کمک کند آقای لاریجانی تأییدصلاحیت شود، خیلی ممنون و خوشحال می‌شویم که اگر نامه نگاری کردند، جلسه گذاشتند یا به کسی توصیه کردند برای تنویر افکارعمومی اعلام و منتشر کنند، چون اگر آقای رئیسی این اقدامات را انجام داده، قطعا اقدامات شایسته و پسندیده بوده است.

 

  • امیدواریم آقای رئیسی مستنداتش را درباره تلاش برای تأیید نامزد‌های ردصلاحیت شده بدهد شاید ما اشتباه می‌کنیم. در واقع ما چیزی درباره اینکه آقای رئیسی در دفاع از ردصلاحیت شد‌ها مشخصا درباره تأیید آقای لاریجانی ورود کرده باشد ندیدم و نشنیدیم. حداقل خودشان این موضوع را در انتخابات می‌گفتند که برای تأیید صلاحیت کدام نامزد تلاش انجام داد.

 

  • (درباره شانس پیروزی لاریجانی در انتخابات) می‌گذاشتند تا آقای لاریجانی وارد عرصه انتخابات شود و نتیجه آرا مشخص می‌کرد چه کسی پیروز می‌شود و چه کسی شکست می‌خورد.

 

  • آقای لاریجانی این نظر را نداشت که اگر تأیید صلاحیت هم می‌شد، در انتخابات شکست می‌خورد. احساس این بود که خالص سازان از کاندیداتوری آقای لاریجانی خیلی نگران شدند و حذفش کردند.

  • منبع خبر : فرارو