نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: پیامبر، اصحاب آن حضرت و همه مردم در تحریم، گرسنگی و انواع سختی‌ها قرار داشتند؛ نه مثل حالا که قاطبه مردم در شعب ابی طالب قرار دارند اما عموم مسٔولین و خانواده‌های آن‌ها، مدافعان تحریم و کاسبان تحریم در قلعه‌های امن، در ناز و نعمت زندگی می‌کنند. مسعود […]

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: پیامبر، اصحاب آن حضرت و همه مردم در تحریم، گرسنگی و انواع سختی‌ها قرار داشتند؛ نه مثل حالا که قاطبه مردم در شعب ابی طالب قرار دارند اما عموم مسٔولین و خانواده‌های آن‌ها، مدافعان تحریم و کاسبان تحریم در قلعه‌های امن، در ناز و نعمت زندگی می‌کنند.

مسعود پزشکیان با انتشار بخشی از سخنان خود در جمع اقشار مختلف مردم در اصفهان، در شبکه اجتماعی «ایکس» نوشت: [تحریمهای] شعب ابی طالب در صدر اسلام، ۳ سال طول کشید نه ۴۰ سال!

ضمن اینکه پیامبر، اصحاب آن حضرت و همه مردم در تحریم، گرسنگی و انواع سختی‌ها قرار داشتند؛ نه مثل حالا که قاطبه مردم در شعب ابی طالب قرار دارند اما عموم مسٔولین و خانواده‌های آن‌ها، مدافعان تحریم و کاسبان تحریم در قلعه‌های امن، در ناز و نعمت زندگی می‌کنند و از مردم انتظار دارند تا ابد در شرایط سخت زندگی کنند.

پزشکیان: [تحریم‌های]«شعب ابی طالب» در صدر اسلام هم ۳ سال طول کشید، نه ۴۰ سال

  • منبع خبر : فرارو